Ключ-заготовка TM-01A

В наявності
0
Код товару: 42
Артикул: 42
46.29грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Опис Ключ-заготовка TM-01A підтримує роботу в трьох стандартах: Cyfral, Metakom і Dallas. Володіє максимально схожими характеристиками із оригінальними ключами DC2000 і TM2002. Це дозволяє даній заготовці працювати зі вс... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Ключ-заготовка TM-01A
Всі характеристики
Опис
Ключ-заготовка TM-01A підтримує роботу в трьох стандартах: Cyfral, Metakom і Dallas. Володіє максимально схожими характеристиками із оригінальними ключами DC2000 і TM2002. Це дозволяє даній заготовці працювати зі всіма моделями домофонів Cyfral і Metakom.
Конструкція
Всі заготовки TM 01A виконані по жорстким стандартам. Кожна заготовка складається з електронного чипа, укладеного в сталевий герметичний циліндричний корпус. Корпус ключа-заготовки виконаний з полірованої нержавіючої сталі. Робочий діапазон температур від -40 ° С до + 85 ° С, ключ не схильний до дії магнітних і статичних полів, промислової атмосфери; гарантовано зберігає міцність корпусу протягом 15 років при 1 мільйон контактів зі зчитувачем. Його компактна форма у вигляді монети забезпечує самовирівнювання в контактному роз'ємі, що забезпечує простоту використання. Тримач заготовки виготовлений із високоякісного ABS-пластику.
Робота із заготовкою
Роботи із ключем-заготовкою TM 01A можна проводити за допомогою програматорів TMD4v2, TMD-3 rfid, TMD-5, TMD-5S. Вище згадане обладнання ви можете замовити у нас та отримати професійну консультацію, щодо особливостей роботи із програматором, від наших менеджерів.
Технічні характеристики
  • Копія ключів DC2000 і TM2002;
  • Термін служби: не менше 15 років;
  • Інтерфейс обміну даних: 1-Wire;
  • Температура експлуатації: -40 ° С - 85 ° С;
  • Матеріал тримача: ABS пластик;
  • Колір тримача: різний, наявність кольорів уточнюйте у менеджерів.
За додатковою інформацією про особливості Ключа-заготовки TM 01A, а також щодо асортименту та наявності кольорів тримачів, звертайтесь до наших менеджерів.  
Загальні
Повна назва Ключ-заготовка TM-01A

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.