Тримач ключа №1 Ø17 мм

В наявності
0
Код товару: 494
Артикул: 494
2.73грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Опис Тримач ключа №1 «таблеток» електронних контактних ключів Touch Memory являє собою корпус цих самих ключів, на якому і фіксується так звана «таблетка» . Він виготовлений із високоякісного ABS-пластику, який не боїтьс... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Тримач ключа №1 Ø17 мм
Всі характеристики
Опис
Тримач ключа №1 «таблеток» електронних контактних ключів Touch Memory являє собою корпус цих самих ключів, на якому і фіксується так звана «таблетка» . Він виготовлений із високоякісного ABS-пластику, який не боїться ні морозу, ні води. Підходить для «таблеток», діаметр дна у яких становить 17 мм. Багата кольорова гама. Необхідність заміни тримача виникає у випадку пошкодження тримача діючого контактного ключа (ви його банально зламали чи, з якихось причин випадає «таблетка» із ключа). Тримач контактного ключа підходить до таких ідентифікаторів доступу, як оригінальні ключі DS1990A, ключі серії RW та TM08V2, та інші у яких діаметр посадочного місця складає 17 мм.  
Технічні характеристики
  • Для ключів DS1990A, ключі серії RW і TM08V2, та інші з діаметром «таблетки» 17 мм;
  • Матеріал тримача: високоякісний ABS-пластик;
  • Колір тримача: різний, уточнюйте у менеджерів;
  • Діаметр посадочного місця: 17 мм;
  • Температура експлуатації: -40°С – 80°С.
За додатковою інформацію про особливості тримача №1 17 мм, а також щодо асортименту та наявності кольорів тримачів, звертайтесь до наших менеджерів.
Загальні
Повна назва Тримач ключа №1 Ø17 мм

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.