Тримач ключа Ø18 мм

В наявності
0
Код товару: 495
Артикул: 495
7.29грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Тримач ключа Ø18 мм Тримач ключа для «таблеток» електронних контактних ключів Touch Memory являє собою корпус цих самих ключів, на якому і фіксується так звана «таблетка» . Він виготовлений із високоякісного ABS-пластик... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Тримач ключа Ø18 мм
Всі характеристики


Тримач ключа Ø18 мм


Тримач ключа для «таблеток» електронних контактних ключів Touch Memory являє собою корпус цих самих ключів, на якому і фіксується так звана «таблетка» . Він виготовлений із високоякісного ABS-пластику, який не боїться ні морозу, ні води. Підходить для «таблеток», діаметр дна у яких становить 18 мм. Багата кольорова гама. Необхідність заміни тримача виникає у випадку пошкодження тримача діючого контактного ключа (ви його банально зламали чи, з якихось причин випадає «таблетка» із ключа). Тримач контактного ключа підходить до таких ідентифікаторів доступу, як Cyfral та Metakom (TM2002, TM2003, TM2004 з буквами MK).  


Технічні параметри
  • Для ключів Cyfral, Metakom (TM2002, TM2003, TM2004);
  • Матеріал тримача: високоякісний ABS-пластик;
  • Колір тримача: різний, уточнюйте у менеджерів;
  • Діаметр посадочного місця: 18 мм;
  • Температура експлуатації: -40°C – 80°C.
За додатковою інформацією про особливості тримача 18 мм, а також щодо асортименту та наявності кольорів тримачів, звертайтесь до наших менеджерів.

Загальні
Повна назва Тримач ключа Ø18 мм

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.