Ключ для переносу пам'яті DS1996L

В наявності
0
Код товару: 165
Артикул: 165
546.00грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Опис Електронний ключ DS1996L використовується як передавальний носій даних для зчитування та запису. Адже окрім унікального 48-бітного серійного номера, має додаткову пам'ять об'ємом 8 Kbyte. Він може зберігати заванта... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Ключ для переносу пам'яті DS1996L
Всі характеристики
Опис
Електронний ключ DS1996L використовується як передавальний носій даних для зчитування та запису. Адже окрім унікального 48-бітного серійного номера, має додаткову пам'ять об'ємом 8 Kbyte. Він може зберігати завантажені дані з бази ПК або операційних модулів пам’яті, які підтримують функцію PPM. Вбудований літієвий елемент живлення дозволяє підтримувати дані в пам'яті до 10 років.
Застосування
Ключі DS1996L застосовуються при обслуговуванні систем контролю доступу для збереження і перенесення налаштувань. У більшості домофонів на ключ DS1996L можна зберегти настройки, які включають прописані в домофон ключі. Зберігши настройки домофона після його установки і запису в нього ключів, можна, в разі виходу з ладу домофона або його заміни, швидко відновити всі його налаштування, без повторного занесення ключів мешканців в його пам'ять. При обслуговуванні домофонів робота з ключем з DS1996L зводиться до читання і запису інформації на нього, а також до складання бази даних ключів DS1996L.
Робота з ключем DS1996L
Додаткова пам’ять ключа DS1996L може бути зчитана і записана за допомогою програматора  KeyCopy 3. Також за допомогою KeyCopy 3 можна скласти базу даних таких ключів за адресами. Тривалість процесу зчитування даних із ключа DS19996L становить близько 25 секунд. Для запису даних в додаткову пам'ять ключа в полі відображення поточного ключа повинен бути завантажений ключ з додатковою пам'яттю (повинен відображатися обсяг пам'яті). Для запису даних переведіть програматор в режим запису і натисніть кнопку «Записати дані» і дочекайтеся закінчення процесу запису. Тривалість процесу запису для ключа DS1996L становить близько 90 секунд. Стирання ключа аналогічно запису, тільки всі записуючі байти даних 0х00. Для стирання даних з додатковою пам'яті ключа натисніть кнопку «Стерти дані» і дочекайтеся закінчення процесу стирання. Дані з додатковою пам'яті ключа будуть стерті. Тривалість процесу стирання для ключа DS1996L становить близько 90 секунд. Ключі з додатковою пам'яттю можна зберігати і завантажувати з бази, так само, як і всі інші ключі. У збереженому в базі ключі, замість «Даллас» в колонці «Формат», буде показаний тип ключа з додатковою пам'яттю (наприклад «DS1996»). Для збереження образу пам'яті в файл натисніть кнопку «Зберегти дані в файл».
Технічні характеристики
  • Енергонезалежна пам’ять для зчитування та запису: 64 Kbit;
  • Швидкість передачі даних: 124 Kbit/s;
  • Зберігання даних: не менше, як 10 років;
  • 256-бітна скретч-панель забезпечує цілісність передачі даних;
  • Пам’ять розділена на 256-бітні комірки для пакетування даних;
  • Температура експлуатації: -40°С – 85°С;
  • Товщина «таблетки»: 5 мм (F5 MicroCan);
  • Діаметр «таблетки»: 17 мм;
  • Матеріал тримача: ABS пластик;
  • Колір тримача: асортимент кольорів уточнюйте у наших менеджерів;
За додатковою інформацією та інформацією щодо наявності та асортименту кольорів тримачів ключів DS1996L звертайтесь до наших менеджерів.      
Загальні
Повна назва Ключ для переносу пам'яті DS1996L

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.