Зчитувач Z-2 USB MF

В наявності
0
Код товару: 316
Артикул: 316
5460.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Зчитувач   Z-2 USB MF Використовується в системах контролю та управління доступом (СКУД). Він застосовується для читання і передачі контролеру ID номера карти, брелка або браслета з чіпом стандарту Mifare по і... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Зчитувач Z-2 USB MF
Всі характеристики


Зчитувач   Z-2 USB MF


Використовується в системах контролю та управління доступом (СКУД). Він застосовується для читання і передачі контролеру ID номера карти, брелка або браслета з чіпом стандарту Mifare по інтерфейсу USB. Додатково зчитувач може працювати в режимах, які використовують читання і запис пам'яті карти, брелка або браслета з чіпом стандарту Mifare Classic. Формат видачі номера і логіка роботи вироби можуть бути змінені шляхом оновлення прошивки.

Застосування
Призначений для зчитування і передачі в комп'ютер серійних номерів безконтактних ідентифікаторів по інтерфейсу USB. Робота з ідентифікаторами Mifare 13,56 MHz (читання / запис). Можливе застосування для дисконтних і платіжних систем, пунктів прокату, СКУД, ідентифікації, персоналізації та інших проектів, що використовують RFID-технології. Є сертифікований безкоштовний драйвер для підключення до 1С.


Робота зчитувача
У режимі очікування горить червоне світло. Зчитування карти підтверджується звуковим сигналом вбудованого зумера і короткочасним включенням зеленого світла. Поки карта знаходиться в полі зчитувача Z-2 USB MF, горить зелене світло. При використанні спеціального програмного забезпечення (ПО) у адаптера з'являються додаткові функції.


Монтаж зчитувача
Встановіть зчитувач Z-2 USB MF в зручному для зчитування карток місці. Віддаленість від комп'ютера визначається довжиною кабелю USB, що йде в комплекті поставки. Встановіть диск з комплекту в ПК. Підключіть адаптер через USB до ПК. Windows виявить новий пристрій. Встановіть драйвера. Після цього на комп'ютері з'явиться додатковий віртуальний СОМ-порт. Параметри зв'язку порту: швидкість - 9600, кількість біт - 8, парність - немає, стопові біти - 1, управління потоком - немає. При внесенні ідентифікатора в поле дії адаптера пристрій передає найменування стандарту карти й номер у форматі Wiegand 26.


Технічні параметри
  • Робоча частота: 13,56 MHz
  • Читання / запис ідентифікаторів: Mifare 1K, Mifare 4K, Mifare ID
  • Дальність роботи: до 4 см
  • Живлення: USB
  • Світлова та звукова індикація: є
  • Матеріал корпусу: ABS пластик
  • Колір корпусу: матовий чорний
  • Вихідний інтерфейс: USB
  • Робоча температура: + 5 ° С – + 40 ° С
  • Габаритні розміри: 110 * 80 * 25 мм

Загальні
Повна назва Зчитувач Z-2 USB MF

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.