Зчитувач Z-2 USB

В наявності
0
Код товару: 1002
Артикул: 1002
4788.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Зчитувач   Z-2 USB Універсальний зчитувач Z-2 USB, який працює з великою кількістю типів ідентифікаторів. Зчитувач використовується в системах контролю управління доступом (СКУД). Він застосовується для читанн... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Зчитувач Z-2 USB
Всі характеристики


Зчитувач   Z-2 USB


Універсальний зчитувач Z-2 USB, який працює з великою кількістю типів ідентифікаторів. Зчитувач використовується в системах контролю управління доступом (СКУД). Він застосовується для читання і передачі контролеру ID номера карти, брелка або браслета з чіпом стандарту EM-marine, HID ProxCard II, Temic, Mifare, Icode по інтерфейсу USB. Додатково зчитувач Z-2 USB може працювати в режимах, які використовують зчитування і запис пам'яті карти, брелка або браслета з чіпом стандарту Temic. Формат видачі номера і логіка роботи виробу можуть бути змінені шляхом оновлення прошивки.


Застосування
Призначений для зчитування і передачі в комп'ютер серійних номерів безконтактних ідентифікаторів по інтерфейсу USB. Одночасна робота з ідентифікаторами Em-Marine 125 KHz і Mifare 13,56 MHz. Можливе застосування для дисконтних і платіжних систем, пунктів прокату, СКУД, ідентифікації, персоналізації та інших проектів, що використовують RFID-технології. Також доступні для завантаження безкоштовні програми PlaceCard і CopyCard, що знижують вартість обслуговування СКУД при використанні даного вироби. Є сертифікований безкоштовний драйвер для підключення до 1С.


Робота зчитувача
У режимі очікування горить червоне світло. Зчитування карти підтверджується звуковим сигналом вбудованого зумера і короткочасним включенням зеленого світла. Поки карта знаходиться в полі зчитувача Z-2 USB, горить зелене світло. При використанні спеціального програмного забезпечення (ПО) в адаптера з'являються додаткові функції.


Монтаж зчитувача
Встановіть адаптер в зручному для зчитування карток місці. Віддаленість від комп'ютера визначається довжиною кабелю USB, що йде в комплекті поставки.
  • Встановіть диск з комплекту в ПК
  • Підключіть адаптер через USB до ПК
  • Встановіть зчитувач і закріпіть його
  • Windows виявить новий пристрій
  • Встановіть драйвери
  • Після цього на комп'ютері з'явиться додатковий віртуальний СОМ-порт
  • Параметри зв'язку порту: швидкість - 9600, кількість біт - 8, парність - немає, стопові біти - 1, управління потоком - немає
  • При внесенні ідентифікатора в поле дії адаптера, пристрій передає найменування стандарту карти і номер в форматі Wiegand 26.

Технічні параметри


Робоча частота: 13,56 MHz і 125 KHz одночасно

Типи ідентифікаторів: EM-Marine, HID ProxCard II, Mifare, Mifare Plus, Mifare-UL (зчитування / запис), Temic (зчитування / запис), Cotag (опціонально)

Діяльність читання: 4-8 см

Живлення: USB

Звукова і світлова індикація: є

Матеріал корпусу: ABS пластик

Колір корпусу: матовий чорний

Вихідний інтерфейс: USB

Робоча температура: + 5 ° C + 40 ° C

Габаритні розміри: 110 * 80 * 25 мм

Загальні
Повна назва Зчитувач Z-2 USB

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.