Відеопанель Defender PK211F

В наявності
0
Код товару: 566
Артикул: 566
1250.00грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Загальний вигляд             Лицева сторона панелі виклику Defender PK 211F виготовлена із надміцного металевого сплаву, який стійких до механічних та атмосферних навантажень, а також стійкий до корозії. На лицевій сторо... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Відеопанель Defender PK211F
Всі характеристики
Загальний вигляд
            Лицева сторона панелі виклику Defender PK 211F виготовлена із надміцного металевого сплаву, який стійких до механічних та атмосферних навантажень, а також стійкий до корозії. На лицевій стороні пристрою розміщений гучномовець, мікрофон, камера, кнопка виклику, зчитувач відпечатків пальців з підсвічуванням. На задній стороні розміщений роз’єм для підключення, роз’єм для живлення, регулятор гучності та дві кнопки для програмування “ENTER” і “ESC”. Панель призначена для врізного монтажу. Для цього в комплекті поставляється спеціальний кронштейн-короб. На з’єднанні панелі та цього кронштейну розміщується спеціальний гумовий ущільнювач, який захищає внутрішні деталі від потрапляння води чи вологи. Також деталі панелі виклику стійкі до низьких температур, тому Defender PK 211F можна використовувати у будь-якому середовищі, у будь-яку пору року  та за будь-якої погоди.
Основний функціонал та можливості
            Панель виклику Defender PK 211F – це багатофункціональний пристрій, який поєднує в собі засіб реалізації аудіо зв’язку, можливість спостереження, вбудований зчитувач та сканер відбитків пальців. Для функціонування даного пристрою як панелі виклику, він обладнаний вбудованим мікрофоном, гучномовцем та кнопкою виклику. Також Defender PK 211F обладнана реле для управління всіма типами електричних замків. У даній панелі виклику є вбудована кольорова камера, роздільною здатністю 800 TVL та кутом огляду 85°. Для отримання якісної картинки у темну пору доби або у приміщеннях з низьким освітленням, камера панелі виклику оснащена інфрачервоним підсвічуванням. Отже, за допомогою Defender PK 211F, ви можете спілкуватись із своїм гостем, бачити його та ситуацію навколо нього та розблоковувати різноманітні електричні замки. Панель виклику Defender PK 211F також обладнана сканером відбитків пальців для реалізації персонального проходу. Отже ви можете розблоковувати електричні замки безпосередньо даною панеллю за допомогою сканування відбитків пальців користувачів, і якщо вони є в пам’яті – двері розблокуються.
Підключення пристрою
Живлення панелі здійснюється за допомогою зовнішнього корпусного блоку живлення, який іде в комплекті. Підключення Defender PK 201P до відеодомофону здійснюється за допомогою чотирьох проводів: червоний (VDD-IN), білий (AUDIO), чорний (GND), жовтий (VIDEO). Дана панель працює як з відеодомофонами ABLE, Defender, Neolight, Arny, а також із іншими, в яких використовується чотирьох провідне з’єднання. У панелі виклику також є вбудоване реле для управління усіма типами електричних замків. Підключіть контакт «+» електричного замка на позитивний контакт блоку живлення. Негативний контакт блоку живлення з’єднайте із оранжевим проводом панелі виклику із маркуванням (LOCK-COM). Якщо ви використовуєте нормально-закриті типи електричних замків, тоді з’єднайте контакт «–» замка із зеленим проводом панелі із маркуванням (LOCK-NO). У випадку коли використовується нормально-відкритий тип електричних замків, тоді з’єднайте контакт «–» замка із коричневим проводом панелі виклику із маркуванням (LOCK-NC).
Програмування пам’яті панелі
Програмування пам’яті панелі здійснюється за допомогою двох кнопок ”ENTER” та “ESC”, які розміщені на задній стороні пристрою. Щоб додати відбитки пальців натисніть кнопку “ENTER” => скануйте пальці користувачів, які ви хочете додати у пам’ять панелі => після того, як пролунає довгий звуковий сигнал, натисніть кнопку “ESC”, щоб вийти з режиму програмування. Для очищення пам’яті панелі (видалити паролі та електронні ідентифікатори), одночасно натиснувши на кнопки “ENTER” та “ESC”.
Технічні характеристики
 • Тип пристрою: панель виклику з вбудованою камерою та сканером відбитків пальців;
 • Матеріал корпусу: сплав із металу;
 • Колір корпусу: сірий;
 • Тип корпусу: водонепроникний, антивандальний;
 • Клас захисту: IP65;
 • Вбудована камера: є;
 • Роздільна здатність камери: 800 TVL;
 • Кут огляду: 85°;
 • Функція день/ніч: є, IR LED;
 • Споживання: до 200 mA;
 • Живлення: 12 VDC від зовнішнього блоку живлення;
 • Температура експлуатації: -40° - 50°С;
 • Розміри: 210 * 105 * 33 мм;
 • Вага: 1060 г;
 • Особливості: вбудований сканер відбитків пальців із підсвічуванням;
 • Гарантія: 12 місяців.
Комплектація
                Панель виклику поставляється у твердій картонній коробці. У комплект входить сама панель Defender PK 211F, корпусний блок живлення, монтажний кронштейн-короб, монтажні елементи, інструкція та гарантійний талон.
Загальні
Повна назва Відеопанель Defender PK211F

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.