Відеопанель Defender PK211 АКЦІЯ

В наявності
0
Код товару: 236
Артикул: 236
1867.50грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Відеопанель ABLE PK211             Лицева сторона панелі виклику ABLE PK 211 виготовлена із надміцного металевого сплаву, який стійких до механічних та ат... Читати далі...
Загальні характеристики
Дальність підсвічування IR LED 60° Повна назва Відеопанель Defender PK211 АКЦІЯ Виробник ABLE Клас захисту ІР 65 Кут огляду 85° Об'єктив 3.7 мм Роздільна здатність 800 TVL
Всі характеристики


Відеопанель ABLE PK211
            Лицева сторона панелі виклику ABLE PK 211 виготовлена із надміцного металевого сплаву, який стійких до механічних та атмосферних навантажень, а також стійкий до корозії. На лицевій стороні пристрою розміщений гучномовець, мікрофон, камера, кнопка виклику, зчитувач відпечатків пальців з підсвічуванням. На задній стороні розміщений роз’єм для підключення, роз’єм для живлення, регулятор гучності та дві кнопки для програмування “ENTER” і “ESC”. Панель призначена для врізного монтажу. Для цього в комплекті поставляється спеціальний кронштейн-короб. На з’єднанні панелі та цього кронштейну розміщується спеціальний гумовий ущільнювач, який захищає внутрішні деталі від потрапляння води чи вологи. Також деталі панелі виклику стійкі до низьких температур, тому Defender PK 211 можна використовувати у будь-якому середовищі, у будь-яку пору року  та за будь-якої погоди.


Основний функціонал та можливості
            Панель виклику Defender PK 211 – це багатофункціональний пристрій, який поєднує в собі засіб реалізації аудіо зв’язку, можливість спостереження, вбудовану кодову клавіатуру. Для функціонування даного пристрою як панелі виклику, він обладнаний вбудованим мікрофоном, гучномовцем та кнопкою виклику. Також Defender PK 211 обладнана реле для управління всіма типами електричних замків. У даній панелі виклику є вбудована кольорова камера, роздільною здатністю 800 TVL та кутом огляду 85°. Для отримання якісної картинки у темну пору доби або у приміщеннях з низьким освітленням, камера панелі виклику оснащена інфрачервоним підсвічуванням. Отже, за допомогою ABLE PK 211, ви можете спілкуватись із своїм гостем, бачити його та ситуацію навколо нього та розблоковувати різноманітні електричні замки. Панель виклику ABLE PK 211 також обладнана кодовою клавіатурою для реалізації персонального проходу. Отже ви можете розблоковувати електричні замки безпосередньо даною панеллю за допомогою введення восьми значного спеціального паролю, який попередньо був доданий у пам’ять панелі.


Підключення пристрою
Живлення панелі здійснюється за допомогою зовнішнього корпусного блоку живлення, який іде в комплекті. Підключення Defender PK 211 до відеодомофону здійснюється за допомогою чотирьох проводів: червоний (VDD-IN), білий (AUDIO), чорний (GND), жовтий (VIDEO). Дана панель працює як з відеодомофонами ABLE, Defender, Neolight, Arny, а також із іншими, в яких використовується чотирьох провідне з’єднання. У панелі виклику також є вбудоване реле для управління усіма типами електричних замків. Підключіть контакт «+» електричного замка на позитивний контакт блоку живлення. Негативний контакт блоку живлення з’єднайте із оранжевим проводом панелі виклику із маркуванням (LOCK-COM). Якщо ви використовуєте нормально-закриті типи електричних замків, тоді з’єднайте контакт «–» замка із зеленим проводом панелі із маркуванням (LOCK-NO). У випадку коли використовується нормально-відкритий тип електричних замків, тоді з’єднайте контакт «–» замка із коричневим проводом панелі виклику із маркуванням (LOCK-NC).


Програмування пам’яті панелі
Програмування пам’яті панелі здійснюється за допомогою двох кнопок ”ENTER” та “ESC”, які розміщені на задній стороні пристрою. Щоб додати пароль необхідно натиснути на кнопку “ENTER” => ввести вісім цифр вашого паролю => натисніть на клавішу “#” => після того як пролунає довгий сигнал, натисніть кнопку “ESC”, для виходу із режиму програмування. Для очищення пам’яті панелі (видалити паролі), одночасно натисніть на кнопки “ENTER” та “ESC”.


Технічні параметри
 • Тип пристрою: панель виклику з вбудованою камерою та кодовою клавіатурою;
 • Матеріал корпусу: сплав із металу;
 • Колір корпусу: сірий;
 • Тип корпусу: водонепроникний, антивандальний;
 • Клас захисту: IP65;
 • Вбудована камера: є;
 • Роздільна здатність камери: 800 TVL;
 • Кут огляду: 85°;
 • Функція день/ніч: є, IR LED;
 • Споживання: до 200 mA;
 • Живлення: 12 VDC від зовнішнього блоку живлення;
 • Температура експлуатації: -40° - 50°С;
 • Розміри: 210 * 105 * 33 мм;
 • Вага: 1060 г;
 • Особливості: вбудований сканер відбитків пальців із підсвічуванням;
 • Гарантія: 12 місяців.

Комплектація
                Панель виклику поставляється у твердій картонній коробці. У комплект входить сама панель Defender PK 211, корпусний блок живлення, монтажний кронштейн-короб, монтажні елементи, інструкція та гарантійний талон.  

Загальні
Дальність підсвічування IR LED 60°
Повна назва Відеопанель Defender PK211 АКЦІЯ
Общие
Виробник ABLE
Клас захисту ІР 65
Кут огляду 85°
Об'єктив 3.7 мм
Роздільна здатність 800 TVL

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.