Відеокамера купольна IP 2MP UNIVIEW IPC322LR3-VSPF28-A

В наявності
0
Код товару: 2004
Артикул: 2004
2738.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Відеокамера купольна IP 2MP UNIVIEW IPC322LR3-VSPF28-A Ця IP-відеокамера створена з використанням найбільш сучасних та прогресивних технічних рішень. Камера дозволяє отримати деталізоване зображення високої якості п... Читати далі...
Загальні характеристики
Дальність підсвічування 30 метрів Макс. роздільна здатність 2 Mп Повна назва Відеокамера купольна IP 2MP UNIVIEW IPC322LR3-VSPF28-A Фокусна відстань 2,8 мм Виробник Uniview Камера IP
Всі характеристики

Відеокамера купольна IP 2MP UNIVIEW IPC322LR3-VSPF28-A

 
Ця IP-відеокамера створена з використанням найбільш сучасних та прогресивних технічних рішень. Камера дозволяє отримати деталізоване зображення високої якості під час роботи у звичайних або складних умовах освітленості, і навіть знімає у повній темряві. Нічна ІЧ підсвічування даної камери має інтелектуальне підстроювання яскравості, що дозволяє уникнути «засвітлення» об'єктів, розташованих близько до камери – наприклад, людей, що наблизилися. Це дозволяє зберегти на відео добре помітні деталі, що дуже важливо для високорівневих охоронних систем. Інтелектуальний алгоритм управління дозволяє навіть «вести» об'єкт у кадрі, постійно підлаштовуючи яскравість ІЧ підсвічування найбільш оптимальним чином для кращої якості зображення. Ця особливість наголошує на професійній орієнтованості серії Uniview, адже більшість IP-відеокамер у подібній ціновій категорії аналогічної можливості не мають.

Розширені можливості відеомоніторингу включають:
Перегляд відео в режимі онлайн і автоматичний або ручний ситуаційний менеджмент;
Можливість налаштування детектора руху за окремими зонами (до 4-х) з різною чутливістю;
Доступність у режимі 24/7 та високий рівень відмовостійкості;
Легке адміністрування системи за допомогою мобільного додатка для iOS: EZView або спрощена версія EZLive-UNV; Android: EZView або спрощена версія EZLive, а також веб- браузера;
Можливість передачі трьох відеострумів для балансування навантаження на мережу передачі даних.


Розширений динамічний діапазон DWDR
Функція DWDR дозволяє використовувати розширений динамічний діапазон для покращення зображення. DWDR забезпечує набагато кращу якість відео при нерівномірному освітленні в різних частинах кадру. Коли об'єктив камери фіксує яскраві та темні ділянки одночасно, камера динамічно змінює витримку, намагаючись зафіксувати максимум градацій яскравості та кольору. В результаті роботи функції WDR дуже яскраві об'єкти на зображенні стають темнішими і їх деталі краще відрізняються у кадрі. Темні ділянки зображення, своєю чергою, стають світлішими й не втрачають деталізації через слабку контрастність картинки. Таким чином, DWDR дозволяє передавати градації кольору зображення з максимальною достовірністю.
На відміну від збільшення роздільної здатності, використання функції DWDR не призводить до зростання потоку відеоданих та підйому навантаження на мережу передачі. Також зображення з широким динамічним діапазоном не потребує додаткового місця зберігання на накопичувачі. При цьому на практиці DWDR дозволяє досягти набагато кращої помітності малоконтрастних деталей у кадрі.

Смарт - кодування
Технологія смарт - кодування дозволяє набагато ефективніше стискати відеопотік. Дана технологія виділяє рухомі об'єкти в кадрі та здійснює їх компресію окремо від основної статичної картинки. Такий підхід дає можливість у рази знижувати навантаження на мережі передачі даних та помітно заощаджувати місце на дискових сховищах. Смарт - кодування дозволяє зменшувати бітрейт до 10 разів, при цьому технологія однаково успішно може використовуватися як при компресії як кодеком Н.265, так і кодеком Н.264.

Технічні параметри

Світлочутлива матриця: 1/2.8" CMOS 2Мп
Роздільна здатність відео: 2MP (1920 * 1080) при 30/25 кадрах в секунду; 720P (1280*720) при 30/25 кадрах в секунду
Компресія зображення: Ultra 265/H.265/H.264/MJPEG
Характеристики об'єктива: фіксований 2,8 мм
Дальність ІЧ підсвічування: 30 м
Підтримка РОЄ: є
Підтримка ONVIF: є
Матеріал: метал
Ступінь захисту корпусу від пилу та вологи: IP67
Вандало захищеність класу IK10
Діапазон робочих температур: від -30 до +60 градусів.
Функції відеоаналітики
Камера має функцію виявлення руху з чутливістю, що настроюється, здатна реєструвати спроби навмисного впливу на камеру охоронного відеоспостереження: спроби розфокусувати або закрити об'єктив, відключити мережу, зняти камеру та ін.

Загальні
Дальність підсвічування 30 метрів
Макс. роздільна здатність 2 Mп
Повна назва Відеокамера купольна IP 2MP UNIVIEW IPC322LR3-VSPF28-A
Фокусна відстань 2,8 мм
Общие
Виробник Uniview
Камера IP

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.