Відеодомофон Neolight ALPHA HD Wi-Fi

Немає в наявності
0
Код товару: 1942
Артикул: 1942
6495.00грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
ЗАГАЛЬНИЙ ОПИСВідеодомофон Neolight ALPHA HD WI-FI - це Wi-Fi відеодомофон з підтримкою Full HD сигналу з дозволом 1080р (1920х1080) і високою роздільною здатністю екрану 1024 х 600. Завдяки функції Wi-Fi домофон може пе... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Відеодомофон Neolight ALPHA HD Wi-Fi
Всі характеристики
ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС

Відеодомофон Neolight ALPHA HD WI-FI - це Wi-Fi відеодомофон з підтримкою Full HD сигналу з дозволом 1080р (1920х1080) і високою роздільною здатністю екрану 1024 х 600. Завдяки функції Wi-Fi домофон може переадресовувати виклик з панелі виклику в додаток "NeoLight" (iOS, Android), який встановлено на смартфоні або планшеті користувача. Щоб отримати стабільну і коректну роботу функції переадресації виклику необхідно мати стабільне інтернет-підключення в приміщенні, де знаходиться відеодомофон. Дана модель підтримує два варіанти підключення до роутера: Wi-Fi або LAN з'єднання.

Основний функціонал додатка "NeoLight":

Підтримка "push" оповіщати про вхідні дзвінки.
Центр повідомлень в якому зберігаються повідомлення про виклики із зазначенням дати, часу і фото відвідувача.
Відеодзвінок. Спільний перегляд з відвідувачем в момент виклику.
Розмова з відвідувачем, керування замком і воротами.
Запис фото / відео з панелі виклику або камер на Ваш смартфон.
Перегляд панелі і камер, підключених до домофону, в режимі очікування (без отримання вхідного дзвінка).
Перемикання якості відео, дозволу SD / HD при поганому зв'язку.
двосторонній аудіозв'язок.
Оскільки домофон підтримує Full HD сигнал це дає можливість отримати більш якісну картинку на екрані відеодомофону, порівнянну за якістю з IP системами. Що не менш важливо в домофон Alpha HD WF при використанні функції відеореєстратора, збільшили швидкість запису відео вбудованого відеореєстратора до 25к / сек.

Основні характеристики відеодомофон Neolight ALPHA HD WI-FI:

Вбудований модуль Wi-Fi використовується для переадресації дзвінка на телефон або планшет, віддаленого відкриття замку / воріт, перегляд камер і т.д. за допомогою програми "NeoLight".
LAN порт використовується для можливості проводового підключення до домашнього роутера мережевим (ethernet) кабелем при нестабільному сигналі Wi-Fi в приміщенні, де знаходиться монітор Alpha HD WF.
IPS матриця забезпечує поліпшену передачу кольору і максимально можливий кут огляду у таких ЖК моніторів під будь-яким кутом - 178 °. Тепер якість зображення не спотворюється незалежно від того на якій висоті розмістити монітор і з якого кута приміщення стежити за тим, що відбувається на екрані.
Full HD дозвіл високої чіткості (1080р) - відеодомофон Альфа ХД WF підтримує дозвіл вхідного сигналу до 1080р як від панелі, так і від камери будь-яким каналом.
Висока роздільна здатність монітора 1024 х 600 - в порівнянні зі стандартними моніторами дозволом 800 х 480 дозволяє максимально якісно передати зображення від панелі з роздільною здатністю Full HD, яке по деталізації аналогічно IP домофона.
Автоопреділення розширення й типу сигналу — монітор автоматично визначає тип і дозвіл вхідного сигналу по кожному каналу, таким чином на нього можна одночасно без додаткових налаштувань під'єднати, наприклад, стару багатоквартирної панелі стандартної роздільної здатності, Full HD панель біля входу в квартиру і камери Full HD для спостереження за сходовим майданчиком
Загальні
Повна назва Відеодомофон Neolight ALPHA HD Wi-Fi

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.