Тримач ключа №2 Ø17 мм

В наявності
0
Код товару: 871
Артикул: 871
4.98грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Тримач ключа №2 Ø17 мм Тримач  «таблеток» електронних контактних ключів Touch Memory являє собою корпус цих самих ключів, на якому і фіксується так звана «таблетка». Він виготовлений із високоякісного ABS-пластику,... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Тримач ключа №2 Ø17 мм
Всі характеристики

Тримач ключа №2 Ø17 мм

Тримач  «таблеток» електронних контактних ключів Touch Memory являє собою корпус цих самих ключів, на якому і фіксується так звана «таблетка». Він виготовлений із високоякісного ABS-пластику, який не боїться ні морозу, ні води. Підходить для «таблеток», діаметр дна у яких становить 17 мм. Багата кольорова гама. Необхідність заміни тримача виникає у випадку пошкодження тримача діючого контактного ключа (ви його банально зламали чи, з якихось причин випадає «таблетка» із ключа). Тримач контактного ключа підходить до таких ідентифікаторів доступу, як оригінальні ключі DS1990A, ключі серії RW та TM08V2, та інші у яких діаметр посадочного місця складає 17 мм.  


Технічні параметри
  • Для ключів DS1990A, ключі серії RW і TM08V2, та інші з діаметром «таблетки» 17 мм;
  • Матеріал тримача: високоякісний ABS-пластик;
  • Колір тримача: різний, уточнюйте у менеджерів;
  • Діаметр посадочного місця: 17 мм;
  • Температура експлуатації: -40°C – 80°C.
За додатковою інформацією про особливості тримача №2 17 мм, а також щодо асортименту та наявності кольорів тримачів, звертайтесь до наших менеджерів.

Загальні
Повна назва Тримач ключа №2 Ø17 мм

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.