Epoxy-брелок з кодом сумісний з Mifare 1k 26*42мм
Доступні варіанти
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Epoxy-брелок з кодом Mifare 1k
Epoxy-брелок Mifare 1K являється привабливим епоксидним брелком для ідентифікації в системах СКД та домофонних системах. Являє собою міні-карту, виготовлену із ПВХ пластику, в яку поміщено чип MF1ICS50 з антеною. На поверхню карти нанесено зображення, у вигляді української символіки, яке зверху покрите шаром епоксидної смоли. Це все в сукупності перетворює звичний ідентифікатор доступу – на привабливий брелок.
Стосовно технічного боку
Це RFID брелок, в який поміщено чип MF1ICS50 та відповідну антену, для прийому та передачі інформації. Брелок працює по технології радіочастотної ідентифікації (RFID) та згідно зі стандартом Mifare. Робоча частота даного ідентифікатора складає 13,56 MHz. Пам’ять EEPROM чипу даного епоксидного брелка ділиться на 16 секторів по 4 блоки та по 16 bytes кожен і відповідно складає 1024 bytes, що дорівнює 1 Kbyte. Звідси й назва ідентифікатора – 1К. Унікальний ідентифікаційний номер карти (UID) є неповторним, і не піддається змінам. Він записаний у пам’ять чипа на заводі, при його виробництві. Epoxy-брелок Mifare 1K володіє високою швидкістю передачі даних, що складає 106 Kbit/s. Пам’ять EEPROM може бути багаторазово перезаписана, близько 100000 циклів, та має статус RW (Read & Write), а дані зберігаються не менше 10 років. Даний RFID ідентифікатор відповідає стандарту ISO/IEC 14443 A.
Анти колізія
Також Epoxy-брелок Mifare 1K підтримує функцію анти колізії. Ця функція дозволяє одночасно керувати декількома ідентифікаторами в полі. Алгоритм анти колізії вибирає кожен ідентифікатор індивідуально і гарантує, що виконання транзакції з вибраним ідентифікатором здійснюється правильно, без впливу іншого ідентифікатора в полі. Функція анти колізії базується на індивідуальному серійному номері, що називається унікальною ідентифікацією (UID).
Застосування
Epoxy-брелок Mifare 1K виступає електронним радіочастотним ідентифікатором доступу у системах контролю доступу, побудованих на технології Mifare. Домофонні системи нових зразків, такі як Eltis, Cyfral, Metakom, Vizit , КС та інші, також працюють із даними ідентифікаторами. Щоб користуватись брелком Mifare, достатньо записати його у пам’ять контролера систем контролю доступу чи домофонних систем.
Роботи з ідентифікатором
Роботи із брелком Mifare 1K можна проводити за допомогою пристрою ACR 122 з відповідним програмним забезпеченням. Завдяки чому ви можете проводити налаштування чипа, вносити, редагувати та видаляти дані із пам’яті EEPROM. Вище згадане обладнання ви можете придбати у нас, та отримати професійну консультацію щодо особливостей роботи.
Технічні параметри
- Тип чипа: MF1ICS50;
- Робоча частота: 13,56 MHz;
- Розмір пам’яті: 8192 bit;
- Структура пам’яті: 16 секторів по 4 блоки і по 16 bytes кожен блок;
- Тип пам’яті: RW, багаторазовий перезапис;
- Функція анти колізії: так;
- Функція крипто захисту: так;
- Відповідність стандарту: ISO/IEC 14443 A;
- Швидкість передачі даних: 106 Kbit/s;
- Час типової транзакції: менше 35 мс;
- Час швидкої зустрічної транзакції: менше 10 мс;
- Відстань зчитування: до 10 см (залежить від геометрії антени та конфігурації зчитувача);
- Термін зберігання даних: 10 років;
- Витривалість перезапису: 100000 циклів;
- Тип ідентифікатора: електронний радіочастотний ідентифікатор доступу;
- Режим роботи: безконтактний;
- Форм-фактор: прямокутний брелок;
- Матеріал: ПВХ пластик під шаром епоксидної смоли;
- Колір: різний, нанесено зображення;
- Клас захисту: IP 68;
- Температура експлуатації: -40°С – 75°С;
- Розміри: 26 * 42 * 0,4 мм;
- Вага: 5.4 г;
- Особливості: епоксидний брелок з українською символікою;
- Призначення: для різноманітних СКД та домофонних систем, що працюють по стандарту Mifare;