Самоклейка- заготовка Т5577 Ø45мм

В наявності
0
Код товару: 926
Артикул: 926

Доступні варіанти

29.60грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
  Самоклейка - заготовка Т5577 Ø45мм Самоклейка – заготівля T5577  є ключем у вигляді пластикової картки, круглої форми, для ідентифікації в системах СКД та домофонних системах. Являє собою... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Самоклейка- заготовка Т5577 Ø45мм
Всі характеристики

 

Самоклейка - заготовка Т5577 Ø45мм


Самоклейка – заготівля T5577  є ключем у вигляді пластикової картки, круглої форми, для ідентифікації в системах СКД та домофонних системах. Являє собою карту, виготовлену з ПВХ пластику, в яку вміщено чіп T5577 з антеною. Карта має стандартну товщину 0,8 мм і з глянсовою поверхнею з одного боку, та клейову основу – з іншого. На глянсовій поверхні Самоклейка нанесено зображення у вигляді симпатичного малюнка. Самоклейка зручне у використанні, адже її можна наклеїти на поверхню будь-якого предмета, який завжди у вас. Це може бути ваш смартфон, портмоне, пульт від сигналізації тощо. У принципі, це може бути предмет, який має плоску поверхню, діаметром 25 мм

https://youtu.be/JoAXgoGRzvI

 

 

You Tube

 

 

Щодо технічної сторони

Це заготівля для копіювання унікального ідентифікаційного номера карток і брелоків, стандарту Em-Marine, HID ProxII, Motorola (Indala), у яких робоча частота становить 125 KHz. Пам'ять чіпа даної заготовки ділиться на 11 секторів по 33 bit (1 bit закритий) і становить 363 bit, з яких 7 * 33 bit становить енергонезалежна пам'ять EEPROM. Тому Самоклейка – заготівля T5577 ?45 служить для багаторазового перезапису. Є можливість фіналізації.

Застосування
Застосовувати цю заготівлю можна скрізь, де є відповідне обладнання. Це можуть бути різні системи контролю доступу, наприклад, офіс фірми, малі та великі підприємства, фабрики та заводи, бібліотеки, ігрові кімнати, спортзали тощо. Дана заготівля стане гарною декорацією для вашого смартфона. А ще більше самоклейці буде радіти ваша дитина. Адже завдяки симпатичним зображенням, нанесеним на поверхню самоклейки, Самоклейка - заготовка T5577-45 не просто є радіочастотним ідентифікатором, а красивим ключиком до під'їзду або до будь-якого іншого приміщення. А також Самоклейка - заготівля T5577-45 широко використовується в звичайних для нас, домофонних системах наших під'їздів. Адже завдяки зручності використання та своїм компактним розмірам, вона значно випереджає всім звичні брелоки та карти. Підходить для домофонних систем Vizit, Cyfral, Metakom та ін.

Роботи із заготівкою
Роботи з карткою можна проводити за допомогою різних програматорів, а саме TM Prog, TMD-3RFID, TMD-4, TMD-5, TMD-5S, RFD-1, Keymaster 3RF, Keymaster 4RF, Proxy Key T5, KeyCopy 3, KeyCopy 4 та ін Вище згадане обладнання ви можете замовити у нас та отримати професійну консультацію щодо особливостей роботи з програматорами, у наших менеджерів.

 

Технічні параметри
Тип чіпа: Atmel T5577;
Робоча частота: 125 кГц;
Розмір пам'яті: 363 біт;
Тип пам'яті: RW, багаторазовий перезапис;
Можливість фіналізації: так;
Сумісність: ISO/IEC 11784/785;
Відстань зчитування: до 10 см (залежить від геометрії антени зчитувача)
Тип ідентифікатора: електронний ідентифікатор радіочастотного доступу
Режим роботи: безконтактний;
Форм-фактор: карта на клейовій основі, кругла;
Матеріал: ПВХ пластик;
Колір: різні кольори, нанесено зображення;
Клас захисту: IP 67;
Температура експлуатації: -40°C – 75°C;
Розміри: ? 45 * 0.8 мм;
Вага: 3,2 г
Особливості: з одного боку поверхня самоклейки глянсова із зображенням, з іншого – нанесена клейова основа;
Призначення: для копіювання унікальних ідентифікаційних номерів радіочастотних ідентифікаторів, з робочою частотою 125 KHz, HID PoxII, стандарту Em-Marine, Motorola (Indala)
Застосування: для різних СКД та домофонних систем Cyfral, Vizit, Metakom та ін.
За додатковою інформацією про особливості самоклейка – заготівля T5577 ?45, а також за асортиментом та наявністю зображень на поверхні самоклейки, звертайтесь до наших менеджерів. Обов'язково вкажіть номер та кількість бажаної самоклейки у коментарях до замовлення.

Загальні
Повна назва Самоклейка- заготовка Т5577 Ø45мм

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.