Розумна розетка Ajax Socket

В наявності
0
Код товару: 1541
Артикул: 1541

Доступні варіанти

1729.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Ajax Socket — радіокерована розумна розетка для приміщень із лічильником енергоспоживання. Виконана у вигляді перехідника розетка-вилка європейського типу (Schuko type F), яка керує живленням приладів і розрахована на на... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Розумна розетка Ajax Socket
Всі характеристики

Ajax Socket — радіокерована розумна розетка для приміщень із лічильником енергоспоживання. Виконана у вигляді перехідника розетка-вилка європейського типу (Schuko type F), яка керує живленням приладів і розрахована на навантаження до 2,5 кВт. Оснащена захистом від перевантаження та індикацією рівня навантаження. До системи безпеки Ajax пристрій підключається через захищений протокол Jeweller, дальність зв’язку — до 1000 метрів за відсутності перешкод.


Захищає допитливу малечу

Спеціальні шторки всередині Socket захищають дитину, не даючи їй застромити туди викрутку, ножиці або шпильку, а також запобігають потраплянню пилу та бризок.

Охоронець електромережі

Пристрій підключається до джерела змінного струму 230 В і замикає/розмикає коло за командою. Розумна розетка витримує навантаження до 2,5 кВт. Цього вистачає для підключення навіть найбільш ненажерливих приладів.

Загальні
Повна назва Розумна розетка Ajax Socket

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.