ПЗ для розпізнавання автономерів HOMEPOK SMB MMCR 9 каналів з розпізнаванням марки, моделі, кольору, типу автомобіля для керування СКУД

В наявності
0
Код товару: 115265
F-F
191946.00грн
 
Безкоштовна
доставка вiд 1100 грн
Скорочений опис
HOMEPOK SMB MMCR 9 – програма для розпізнавання автомобільних номерних знаків з функціями розпізнавання марки, моделі, кольору, типу автомобіля з вбудованим функціоналом контролю і керування доступом автотранспорту... Читати далі...
Загальні характеристики
Количество видеоканалов 9 Тип устройства ПО для распознавания автономеров Управление исполнительными устройствами есть Функциональные особенности управление исполнительными устройствами,бизнес-логика «Парковка»,бизнес-логика «КПП»,распознавание марки, модели, типа, цвета автомобиля
Всі характеристики


HOMEPOK SMB MMCR 9 – програма для розпізнавання автомобільних номерних знаків з функціями розпізнавання марки, моделі, кольору, типу автомобіля з вбудованим функціоналом контролю і керування доступом автотранспорту, підрахунку кількості автомобілів і розрахунку часу перебування на території. Оснащена гнучким модулем реакцій на події.

HOMEPOK SMB MMCR 9 додатково до розпізнавання автономерів оснащена функціями розпізнавання автомобілів за маркою, моделлю, кольором, типом (MMCR).

ПЗ HOMEPOK SMB MMCR 9 має вбудовані модулі бізнес логіки «КПП» і «Парковка».

Версія HOMEPOK SMB MMCR 9 – розрахована на 9 каналів і 36 зон розпізнавання (підключається 9 відеокамер).

HOMEPOK SMB сумісний з IP-камерами, платами відеозахоплення Line, реєстраторами Dahua та іншими пристроями, що підтримують функцію передачі даних за допомогою протоколу RTSP-потоку.

Розпізнавання номерного знака автомобіля на швидкості до 240 км/год. Швидкість руху машин для коректного розпізнавання обмежена параметрами відеокамери – чим більше частота спрацювання затвора, тим більше допустима швидкість автомобіля в кадрі.

МОЖЛИВОСТІ HOMEPOK SMB MMCR 9

За допомогою програмного забезпечення HOMEPOK SMB здійснюється контроль доступу автотранспорту на територію за часом, датою, контролюється тривалість перебування на території, кількість в'їздів та ін.

Завдяки ПЗ HOMEPOK SMB легко можна дізнатися, скільки і яких машин проїжджало, наприклад, на територію будівництва або парковки, час перебування автомобіля на території і кількість автомобілів, що знаходяться на території.

Для автоматизації пропускного пункту HOMEPOK SMB може бути доповнений модулем BARBOS (RM-44), який підключається до комп'ютера по кабелю через USB. Модуль BARBOS призначений для дистанційного керування виконавчими пристроями – шлагбаум, ворота тощо.

ФУНКЦІОНАЛ HOMEPOK SMB MMCR 9

Розпізнані номерні знаки зберігаються в базу даних, яку можна експортувати в csv-формат (Microsoft Excel). Також передбачено імпорт бази даних.

База даних містить записи розпізнаних номерних знаків, а також: зображення автомобіля, час фіксації проїзду, номер каналу, зони розпізнавання і коментарі. Додатково можливо створювати групи номерів і задавати їм відповідні реакції.

Перегляд відеоархіву, який прив'язаний до події (при використанні ПЗ HOMEPOK SMB з системами відеоспостереження Line).

Розмежування прав доступу користувачів до функціоналу системи розпізнавання HOMEPOK SMB.

За допомогою модуля реакцій можна програвати медіафайл при розпізнаванні певного номера, або цілої групи номерів, виділяти рядок інформації заданим кольором, відкривати вікно скріншота зображення з автомобілем.

Пошук по архіву. Результати пошуку виробляються за параметрами приналежності:

- зона розпізнавання
- напрямок руху: «в'їзд» / «виїзд» / «на території»
- номер КПП
- проміжок часу присутності на території
- проміжок часу результатів постійного розпізнавання
- конкретний номерний знак автомобіля
- символ, що міститься в номерному знаку
- марка та колір автомобіля
- зміст коментаря

КРАЇНИ, номерні знаки яких розпізнаються програмою HOMEPOK SMB MMCR 9:

Україна, Білорусь, Молдова, СНД, Євросоюз, Туреччина, Ізраїль

Мінімальні вимоги до сервера:

- процесор – Intel Core i7-5960X
- відеокарта (інтегрована) – OpenGL 2.0
- оперативна пам'ять – DDR 8Gb
- жорсткий диск – HDD 500Gb
- ОС – Windows XP/7/8/10, сервер 8 (32/64 біт)

Події в базі даних: дата і час, розпізнаний номер, скріншот номера тощо.

Звіти HOMEPOK

Загальні
Количество видеоканалов 9
Тип устройства ПО для распознавания автономеров
Управление исполнительными устройствами есть
Функциональные особенности управление исполнительными устройствами,бизнес-логика «Парковка»,бизнес-логика «КПП»,распознавание марки, модели, типа, цвета автомобиля

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.