ПЗ для розпізнавання автономерів HOMEPOK SMB Meta 4 канали для керування СКУД

В наявності
0
Код товару: 115273
F-F
32532.00грн
 
Безкоштовна
доставка вiд 1100 грн
Скорочений опис
HOMEPOK SMB Meta 4 – програма для розпізнавання автомобільних номерних знаків з вбудованим функціоналом контролю і керування доступом автотранспорту, підрахунку кількості автомобілів і розрахунку часу перебування... Читати далі...
Загальні характеристики
Количество видеоканалов 4 Тип устройства ПО для распознавания автономеров Управление исполнительными устройствами есть Функциональные особенности управление исполнительными устройствами,бизнес-логика «Парковка»,бизнес-логика «КПП»,сбор и обработка метаданных с ANPR-камер
Всі характеристики


HOMEPOK SMB Meta 4 – програма для розпізнавання автомобільних номерних знаків з вбудованим функціоналом контролю і керування доступом автотранспорту, підрахунку кількості автомобілів і розрахунку часу перебування на території. Оснащена гнучким модулем реакцій на події.

ПЗ об'єднало переваги розпізнавання на борту камери (ANPR Front Edge Calculation) і зручність роботи з бізнес-аналітиками (Data Management Backend). Тепер META NumberOK приймає розпізнані номери (метадані) безпосередньо з ANPR-камер провідних світових виробників (Axis Communications, Hanwha).

ПЗ HOMEPOK SMB Meta 4 має вбудовані модулі бізнес логіки «КПП» і «Парковка».

Версія HOMEPOK SMB Meta 4 – розрахована на 4 канали і 16 зон розпізнавання (підключаються 4 відеокамери).

HOMEPOK SMB Meta сумісний з IP-камерами, платами відеозахоплення Line, реєстраторами Dahua та іншими пристроями, що підтримують функцію передачі даних за допомогою протоколу RTSP-потоку.

Розпізнавання номерного знака автомобіля на швидкості до 250 км/год. Швидкість руху машин для коректного розпізнавання обмежена параметрами відеокамери – чим більше частота спрацювання затвора, тим більше допустима швидкість автомобіля в кадрі.

МОЖЛИВОСТІ HOMEPOK SMB 4

За допомогою програмного забезпечення HOMEPOK SMB Meta здійснюється контроль доступу автотранспорту на територію за часом, датою, контролюється тривалість перебування на території, кількість в'їздів та ін.

Завдяки ПЗ HOMEPOK SMB Meta легко можна дізнатися, скільки і яких машин проїжджало, наприклад, на територію будівництва або парковки, час перебування автомобіля на території і кількість автомобілів, що знаходяться на території.

Для автоматизації пропускного пункту HOMEPOK SMB Meta може бути доповнений модулем BARBOS (RM-44), який підключається до комп'ютера по кабелю через USB.
Модуль BARBOS призначений для дистанційного керування виконавчими пристроями – шлагбаум, ворота тощо.

ФУНКЦІОНАЛ HOMEPOK SMB Meta 4

Розпізнані номерні знаки зберігаються в базу даних, яку можна експортувати в csv-формат (Microsoft Excel). Також передбачено імпорт бази даних.

База даних містить записи розпізнаних номерних знаків, а також: зображення автомобіля, час фіксації проїзду, номер каналу, зони розпізнавання і коментарі. Додатково можливо створювати групи номерів і задавати їм відповідні реакції.

Перегляд відеоархіву, який прив'язаний до події (при використанні ПЗ HOMEPOK SMB Meta з системами відеоспостереження Line).

Розмежування прав доступу користувачів до функціоналу системи розпізнавання HOMEPOK SMB Meta.

За допомогою модуля реакцій можна програвати медіафайл при розпізнаванні певного номера, або цілої групи номерів, виділяти рядок інформації заданим кольором, відкривати вікно скріншота зображення з автомобілем.

Пошук по архіву. Результати пошуку виробляються за параметрами приналежності:

- зона розпізнавання
- напрямок руху: «в'їзд» / «виїзд» / «на території»
- номер КПП
- проміжок часу присутності на території
- проміжок часу результатів постійного розпізнавання
- конкретний номерний знак автомобіля
- символ, що міститься в номерному знаку
- зміст коментаря

КРАЇНИ, номерні знаки яких розпізнаються програмою HOMEPOK SMB Meta 4:

Україна, Білорусь, Молдова, СНД, Євросоюз, Туреччина, Ізраїль

Мінімальні вимоги до сервера:

- процесор – Intel Core i7 4770K
- відеокарта (інтегрована) – OpenGL 2.0
- оперативна пам'ять – DDR 4Gb
- жорсткий диск – HDD 500Gb
- ОС – Windows XP/7/8/10, сервер 8 (32/64 біт)

Події в базі даних: дата і час, розпізнаний номер, скріншот номера тощо.

Звіти HOMEPOK

Загальні
Количество видеоканалов 4
Тип устройства ПО для распознавания автономеров
Управление исполнительными устройствами есть
Функциональные особенности управление исполнительными устройствами,бизнес-логика «Парковка»,бизнес-логика «КПП»,сбор и обработка метаданных с ANPR-камер

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.