ПЗ для розпізнавання автономерів HOMEPOK Enterprise 1 канал з модулем контролю правил дорожнього руху і для керування СКУД

В наявності
0
Код товару: 115267
F-F
19776.00грн
 
Безкоштовна
доставка вiд 1100 грн
Скорочений опис
HOMEPOK Enterprise 1 – програма для розпізнавання автомобільних номерних знаків з модулем контролю правил дорожнього руху і з вбудованим функціоналом контролю і керування доступом автотранспорту, підрахунку кільк... Читати далі...
Загальні характеристики
Количество видеоканалов 1 Тип устройства ПО для распознавания автономеров Управление исполнительными устройствами есть Функциональные особенности управление исполнительными устройствами,бизнес-логика «Парковка»,бизнес-логика «КПП»,определение нарушений правил дорожного движения
Всі характеристики


HOMEPOK Enterprise 1 – програма для розпізнавання автомобільних номерних знаків з модулем контролю правил дорожнього руху і з вбудованим функціоналом контролю і керування доступом автотранспорту, підрахунку кількості автомобілів і розрахунку часу перебування на території. Оснащена гнучким модулем реакцій на події.

ПЗ HOMEPOK Enterprise 1 має модуль визначення порушень правил дорожного руху (проїзд на червоне світло, перевищення швидкості, перетин подвійної суцільної лінії тощо). Підійде для проектів типу «Безпечне місто».

ПЗ HOMEPOK Enterprise 1 має вбудовані модулі бізнес логіки «КПП» і «Парковка».

Версія HOMEPOK Enterprise 1 – розрахована на 1 канал і 4 зони розпізнавання (підключається одна відеокамера).

HOMEPOK Enterprise сумісний з IP-камерами, платами відеозахоплення Line, реєстраторами Dahua та іншими пристроями, що підтримують функцію передачі даних за допомогою протоколу RTSP-потоку.

Розпізнавання номерного знака автомобіля на швидкості до 240 км/год. Швидкість руху машин для коректного розпізнавання обмежена параметрами відеокамери – чим більше частота спрацювання затвора, тим більше допустима швидкість автомобіля в кадрі.

МОЖЛИВОСТІ HOMEPOK Enterprise 1

HOMEPOK Enterprise призначений для цілодобового моніторингу на дорогах – контролю руху транспорту і дотримання правил дорожнього руху.

Вбудовані модулі контролю правил дорожнього руху визначають наступні події:

- проїзд на червоне світло
- вимірювання / контроль швидкості руху
- перетин подвійної суцільної лінії розмітки
- контроль смуги маршрутного транспорту

Отримані з NumberOK Enterprise дані можуть передаватися в режимі реального часу в ПЗ сторонніх виробників для подальшого аналізу або для виписки протоколу порушення.

За допомогою програмного забезпечення HOMEPOK Enterprise здійснюється контроль доступу автотранспорту на територію за часом, датою, контролюється тривалість перебування на території, кількість в'їздів та ін.

Завдяки ПЗ HOMEPOK Enterprise легко можна дізнатися, скільки і яких машин проїжджало, наприклад, на територію будівництва або парковки, час перебування автомобіля на території і кількість автомобілів, що знаходяться на території.

Для автоматизації пропускного пункту HOMEPOK Enterprise може бути доповнений модулем BARBOS (RM-44), який підключається до комп'ютера по кабелю через USB. Модуль BARBOS призначений для дистанційного керування виконавчими пристроями – шлагбаум, ворота тощо.

ФУНКЦІОНАЛ HOMEPOK Enterprise 1

Розпізнані номерні знаки зберігаються в базу даних, яку можна експортувати в csv-формат (Microsoft Excel). Також передбачено імпорт бази даних.

База даних містить записи розпізнаних номерних знаків, а також: зображення автомобіля, час фіксації проїзду, номер каналу, зони розпізнавання і коментарі. Додатково можливо створювати групи номерів і задавати їм відповідні реакції.

Перегляд відеоархіву, який прив'язаний до події (при використанні ПЗ HOMEPOK Enterprise з системами відеоспостереження Line).

Розмежування прав доступу користувачів до функціоналу системи розпізнавання HOMEPOK Enterprise.

За допомогою модуля реакцій можна програвати медіафайл при розпізнаванні певного номера, або цілої групи номерів, виділяти рядок інформації заданим кольором, відкривати вікно скріншота зображення з автомобілем.

Пошук по архіву. Результати пошуку виробляються за параметрами приналежності:

- зона розпізнавання
- напрямок руху: «в'їзд» / «виїзд» / «на території»
- номер КПП
- проміжок часу присутності на території
- проміжок часу результатів постійного розпізнавання
- конкретний номерний знак автомобіля
- символ, що міститься в номерному знаку
- зміст коментаря

КРАЇНИ, номерні знаки яких розпізнаються програмою HOMEPOK Enterprise 1:

Україна, Білорусь, Молдова, СНД, Євросоюз, Туреччина, Ізраїль

Мінімальні вимоги до сервера:

- процесор – Intel Core i5 4440
- відеокарта (інтегрована) – OpenGL 2.0
- оперативна пам'ять – DDR 4Gb
- жорсткий диск – HDD 500Gb
- ОС – Windows XP/7/8/10, сервер 8 (32/64 біт)

Події в базі даних: дата і час, розпізнаний номер, скріншот номера тощо.

Звіти HOMEPOK

Загальні
Количество видеоканалов 1
Тип устройства ПО для распознавания автономеров
Управление исполнительными устройствами есть
Функциональные особенности управление исполнительными устройствами,бизнес-логика «Парковка»,бизнес-логика «КПП»,определение нарушений правил дорожного движения

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.