Програматор TMD- RW15

В наявності
0
Код товару: 422
Артикул: 422
3112.50грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
TMD-RW15 Спеціальний дублікатор TMD-RW15, що працює тільки з заготовкою RW15, дозволяє виготовляти ключі Cyfral і Metakom, отримуючи повноцінні копії, за своїми параметрами, що не поступаються оригінальним ключам. Ін... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Програматор TMD- RW15 Дублікатор домофонних ключів TM
Всі характеристики


TMD-RW15


Спеціальний дублікатор TMD-RW15, що працює тільки з заготовкою RW15, дозволяє виготовляти ключі Cyfral і Metakom, отримуючи повноцінні копії, за своїми параметрами, що не поступаються оригінальним ключам. Інші заготовки та типи ключів Dallas не підтримуються. Дублікатор TMD-RW15 може працювати спільно з ПК, підключаючись до USB порту. При цьому з'являється можливість задавати будь-який код вручну, приймати та зберігати в базу iKeyBase зчитані коди ключів, налаштовувати параметри запису заготовки RW15, проводити оновлення приладу.

Підтримуються операційні системи Windows, Mac OS, Linux. Регулювання параметрів запису дозволяє налаштувати швидкість видачі коду заготівкою і змінити струм споживання, що, своєю чергою, дозволяє обійти навіть «хитрі» фільтри ключів-заготовок. Живлення дублікатора - 3 елементи ААА ("мізинчикові" батарейки). Включення приладу відбувається автоматично, при піднесенні ключа до лузи, відключення так само відбувається автоматично.

Загальні
Повна назва Програматор TMD- RW15 Дублікатор домофонних ключів TM

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.