Програматор TM programmer

В наявності
0
Код товару: 41
Артикул: 41
1665.30грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Дублікатор домофонних ключів TM Programmer, версія прошивки 3.5.5. Універсальний дублікатор електронних ключів працює з контактними і безконтактними ключами. Живлення програматора - від мережі 220В, також від двох плоск... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Програматор TM programmer
Всі характеристики
Дублікатор домофонних ключів TM Programmer, версія прошивки 3.5.5. Універсальний дублікатор електронних ключів працює з контактними і безконтактними ключами. Живлення програматора - від мережі 220В, також від двох плоских батарейок CR2025. Величезна перевага приладу в тому що, майстру не потрібно знати тип копійованого ключа, TМ Рrogrammer самостійно вкаже за допомогою світлового індикатора необхідну заготовку. Дублікатор домофонних ключів працює з основними трьома видами заготовок: rw1990, rw2000, rw2004, rfid (чіп Т5577).

Для того, щоб зробити дублікат безконтактного ключа, потрібно:

1. Включити прилад (загориться індикатор READ, повідомляючи про те що дублікатор запущено). 2. Копійований ключ докласти в лівий кут приладу до напису RFID 125 Khz. 3. Загориться індикатор WRITE (кажучи про те, що код ключа зчитаний в пам'ять, і дублікатор готовий записати код на заготовку). 4. Беремо безконтактну заготовку Т5577, і підносимо в ту ж область приладу. 5. Якщо код успішно записаний на заготовку, загориться індикатор ОК, в тому випадку, коли код не до кінця скопіювали (відвели руку, пропала напруга, клієнт смикнув Вас за рукав) загориться червоний індикатор ERROR, виконайте всі дії заново з 2 пункту.

Для того, щоб зробити дублікат контактного ключа, потрібно:

5.1. Включити прилад (загориться індикатор READ, повідомляючи про те що дубликатор запущено). 5.2. Копійований ключ докласти в металеву лузу копіювальника. 5.3. Якщо індикатор WRITE горить БЕЗУПИННО, це означає, бал лічений код у форматі DALLAS, і прилад вимагає заготовку RW1990. Якщо, індикатор WRITE моргає, це означає, був лічений код у форматі TM2002 або Cyfral, і дубликатор вимагає заготовку RW2000. 5.4. Якщо код успішно записаний на заготовку, загориться індикатор ОК, в тому випадку, коли код не до кінця скопіювали (відвели руку, пропала напруга, клієнт смикнув Вас за рукав) загориться червоний індикатор ERROR, виконайте всі дії заново з 2 пункту.
Загальні
Повна назва Програматор TM programmer

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.