Програматор RFID 125 kHz

В наявності
0
Код товару: 417
Артикул: 417
504.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Програматор RFID 125 kHz Цей пристрій призначений для зчитування, запису та перезапису RFID карт, брелоків та інших міток стандарту 125 кГц EM4100/EM410X. Прилад використовується для клонування або створення нових к... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Програматор RFID 125 kHz
Всі характеристики


Програматор RFID 125 kHz 


Цей пристрій призначений для зчитування, запису та перезапису RFID карт, брелоків та інших міток стандарту 125 кГц EM4100/EM410X. Прилад використовується для клонування або створення нових карт пропуску в системах контролю доступу RFID. Система RFID (Radio Frequency Identification, радіочастотна ідентифікація) - це система автоматичної ідентифікації об'єктів, в якій за допомогою радіосигналів зчитуються або записуються дані, що зберігаються на RFID-картах (брелоках). Як правило, системи контролю доступу на основі RFID-карток використовуються в багатоповерхових будинках, житлових комплексах, гаражних кооперативах, великих офісних компаніях. Дана система дуже зручна, тому що дозволяє через двері із замком і системою RFID зможе пройти тільки той, у кого є спеціальний брелок-перепустка (карта-перепустка).

Принцип роботи
Дані з пам'яті приладу запишуться в пам'ять брелока та у вас вийде ще один клонований брелок. На передній стороні дублікатора розташовані 3 світлодіоди, що сигналізують про стан приладу, а також 2 кнопки дії (READ / WRITE). На правому боці дублікатора розташована кнопка включення / вимикання приладу. За живлення пристрою відповідають 2 батареї типорозміру ААА (міні пальчикові). Простіше кажучи, якщо Вам необхідно зробити копію свого RFID брелока або пропуску і ви не бажаєте платити за кожен брелок чималі гроші, тоді цей дублікатор домофонних ключів, RFID брелків (модель EM4100) допоможе зробити дублікат швидко і якісно в домашніх умовах.


Технічні параметри

Підтримка карт, брелоків, міток сумісних зі стандартом 125 кГц ЕМ4100/ЕМ410Х (не підтримує стандарт HID)
Усього дві кнопки управління READ (рахувати) та WRITE (записати)
Вбудовані світлодіоди, що сигналізують про стан приладу та звуковий супровід операцій
Живлення приладу від 2 батарей типорозміру ААА (міні пальчикові)
Повністю автономна система програмування, без підключення до комп'ютера

 Характеристики:
Стандарт: 125 кГц EM4100/EM410X
Ресурс роботи: понад 20 000 копій
Живлення від акумулятора: 2 х ААА батареї
Розмір: 115 x 70 x 30 мм

Комплектація:
Дублікатор домофонних ключів, RFID брелків (модель EM4100) – 1 шт.

Загальні
Повна назва Програматор RFID 125 kHz

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.