Натяжний зажим H3 для круглого кабелю

В наявності
0
Код товару: 2180
Артикул: 2180
40.00грн
 
Безкоштовна
доставка вiд 1100 грн
Скорочений опис
Натяжний зажим H3 для круглого кабелюНатяжний затискач анкерного типу Н3 призначений для закріплення та утримання в натягнутому стані самонесучих оптичних кабелів круглого перерізу діаметром 4-6 мм, та  5-7 мм&... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Натяжний зажим H3 для круглого кабелю
Всі характеристики


Натяжний зажим H3 для круглого кабелю


Натяжний затискач анкерного типу Н3 призначений для закріплення та утримання в натягнутому стані самонесучих оптичних кабелів круглого перерізу діаметром 4-6 мм, та  5-7 мм кабелів типу «8» на сталевому дроті або тросі. Основне застосування затиску - при побудові ліній зв'язку по стовпах освітлення та електропередач з відстанями між опорами до 50 м. Виготовлений із міцного пластику стійкого до впливу УФ випромінювання та перепадів температур. Кріпильну петлю із сталевого оцинкованого дроту Ø5 мм за необхідності можна зняти, що забезпечує додаткову зручність у монтажі. Рухливі клини затискача захищаються від довільного випадання спеціальним фіксатором.


Основні особливості:

  • Основне застосування затиску - побудова ліній зв'язку з опорами освітлення та електропередачі з довжинами прольоту до 50 м-коду.
  • Затискач виготовлений із міцного пластику стійкого до впливу УФ випромінювання та перепадів температур.
  • Натяжний затискач має петлю, що знімається, для кріплення на гаки або скоби з діаметром отворів від 6мм. Кріпильна петля виготовлена ​​із сталевого дроту гарячої оцинковки, при необхідності її можна зняти, що забезпечує додаткову зручність при монтажі.
  • Для зручності використання в затиску передбачений фіксатор, що оберігає від випадання клинів та система напрямних, що забезпечує синхронний рух клинів при їх розкритті.
  • Затискач не потребує спеціального інструменту для монтажу.
  • Затискач Н3 має бюджетну модифікацію - Н3(Д), з меншою міцністю, для навантажень до 1,4 кН.
  • Тривале статичне навантаження, кН 1,6
  • Руйнівне навантаження, кН 1,8
Загальні
Повна назва Натяжний зажим H3 для круглого кабелю

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.