Контролер з вбудованим зчитувачем PK-RC2-PW 125 KHz

В наявності
0
Код товару: 386
Артикул: 386
913.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Контролер з вбудованим зчитувачем PK-RC2-PW 125 KHz Контролер ABLE RC2-PW з вбудованим зчитувачем 125 KHz застосовується для побудов систем контролю доступу. Це універсальний пристрій, який поєднує в собі контролер, а т... Читати далі...
Загальні характеристики
Кількість користувачів 2000 Повна назва Контролер з вбудованим зчитувачем PK-RC2-PW 125 KHz Робоча частота 125 KHz Клас захисту IP 68
Всі характеристики


Контролер з вбудованим зчитувачем PK-RC2-PW 125 KHz


Контролер ABLE RC2-PW з вбудованим зчитувачем 125 KHz застосовується для побудов систем контролю доступу. Це універсальний пристрій, який поєднує в собі контролер, а також безконтактний зчитувач для RFID карт, з робочою частотою 125 KHz. Корпус виготовлений із міцного пластику, стійким до механічних та атмосферних навантажень. Внутрішні деталі залиті спеціальною смолою – компаундом. Це унеможливлює потрапляння води, тому контролер є вологостійким та водонепроникним, та має найвищий клас захисту IP68. Ці всі переваги дозволяють експлуатувати пристрій при будь-яких погодних умовах, та у будь-якому середовищі. Ще одною додатковою перевагою контролера ABLE RC2-PW є його світлова та звукова індикація. Звукова індикація є надважливою для людей з порушенням зору. Це допоможе їм у коректному використанні пристрою. Світлова індикація допоможе при налаштуваннях та програмуваннях пристрою, а також зорієнтує користувача у правильності вводу паролю чи скануванні ідентифікатора. Реалізована світлодіодами, які в залежності від режимів роботи світять зеленим чи червоним світлом.


Робота пристрою ABLE RC2-PW

Даний контролер має вбудовану пам’ять, що складає 2000 записів ідентифікаторів користувачів. Вбудований RFID зчитувач працює з ідентифікаторами, у яких робоча частота складає 125 KHz. Додавання та видалення ідентифікаторів користувачів здійснюється за допомогою двох мастер-карт: карта додавання (Add card) та карта видалення (Delete card). Решту налаштувань, здійснюється за допомогою спеціальних контакторів, на задній стороні пристрою під захисною кришкою. Про ці налаштування детальніше описано у інструкції користувача.


Додаткові пристрої та їх підключення

Схема підключення Як уже згадувалось вище, контролер з вбудованим зчитувачем ABLE RC2-PW 125 KHz є багатофункціональним пристроєм. Тут реалізована можливість підключення зовнішніх пристроїв. Живлення. Для живлення використовуються як корпусні блоки живлення, так і перфоровані. Але ми радимо використовувати спеціальні блоки живлення для СКД або безперебійні блоки живлення. Робоча напруга живлення становить 10 – 26 VDC. Споживання в режимі очікування – 80 mA, а вихід реле для управління електрозамка – 3A. Тому при виборі блоку живлення обов’язково зверніть увагу на ці параметри. Підключення живлення відбувається двома проводами: плюсовий – червоний із маркуванням 12V та мінусовим – чорний із маркуванням GND. Кнопка виходу. Підключається синім проводом із маркуванням OPEN. Необхідна для розблокування електричного замка, щоб вийти із приміщення. Електричні замки. У пристрої PK-RC2-PW є вбудоване реле для управління всіма видами електричних замків: електромагнітними, електромеханічними, електроригельними та іншими видами електричних замків. На провід, білого кольору із маркуванням COM, подається живлення 12 VDC із блоку живлення. До зеленого проводу із маркуванням NC, підключайте електричні замки із нормально-відкритим типом (тобто, які розблоковуються при обриві живлення), а до жовтого із маркуванням NO – електричні замки із типом нормально-закриті (тобто, які розблоковуються при подачі живлення).


Технічні параметри

 • Тип пристрою: автономний контролер + RFID зчитувач;
 • Робоча частота зчитувача: 125 KHz;
 • Тип ідентифікації: RFID ідентифікатор;
 • Пам’ять контролера: 2000 записів користувачів;
 • Матеріал корпусу: ударостійкий пластик;
 • Колір: чорний;
 • Середовище використання: всередині та зовні приміщення;
 • Клас захисту: IP 68, водонепроникний;
 • Індикація: світлова та звукова;
 • Можливість підключення додаткових пристроїв: кнопка виходу, всі види електричних замків;
 • Живлення: 12 VDC;
 • Споживання в режимі очікування: 80 mA;
 • Температура експлуатації: -40°C – 60°C;
 • Відносна вологість експлуатації: до 98%;
 • Габаритні розміри: 115 * 74 * 21 мм;
 • Вага: 180 г;
 • Гарантія: 12 місяців.

Загальні
Кількість користувачів 2000
Повна назва Контролер з вбудованим зчитувачем PK-RC2-PW 125 KHz
Робоча частота 125 KHz
Общие
Клас захисту IP 68

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.