Комплект бездротової GSM і Wi-Fi сигналізації ATIS Kit GSM+WiFi 130T з підтримкою застосунку Tuya Smart

В наявності
0
Код товару: 114946
3397.00грн
 
Безкоштовна
доставка вiд 1100 грн
Скорочений опис
Комплект бездротової GSM і Wi-Fi сигналізації ATIS Kit GSM+WiFi 130T на 45 бездротових зон і 8 пультів з підтримкою мобільного застосунку Tuya Smart. Бренд: ATIS. Централь сигналізації оснащена GSM модуле... Читати далі...
Загальні характеристики
Акустическая мощность, дБ 110 Каналы связи GSM – 1 SIM-карта,Wi-Fi Количество беспроводных зон 45 Количество номеров оповещения 6 Количество подключаемых брелоков 8 Количество подключаемых датчиков 45 беспроводных датчиков Комплектация централь, беспроводной датчик движения, беспроводной геркон, проводная сирена, радиобрелок - 2 шт., блок питания, крепежные элементы, инструкция Напряжение питания / источник питания DC 5 В Рабочая температура, °C -10 ~ +50 Рабочая частота 433 МГц
Всі характеристики


Комплект бездротової GSM і Wi-Fi сигналізації ATIS Kit GSM+WiFi 130T на 45 бездротових зон і 8 пультів з підтримкою мобільного застосунку Tuya Smart.

Бренд: ATIS.

Централь сигналізації оснащена GSM модулем, що дає можливість у разі тривоги миттєво здійснювати голосові дзвінки (6 номерів дозвону) і відправляти sms-повідомлення (3 номери) на мобільний телефон, а завдяки вбудованому Wi-Fi модулю повідомлення приходять на смартфон з встановленим мобільним застосунком Tuya Smart.

Постановка (зняття) сигналізації на охорону, а також її програмування виконується за допомогою брелока (входить в комплект постачання), за допомогою мобільного телефону (SMS / DTMF / мобільний застосунок Tuya Smart) або з клавіатури централі.

У комплект постачання входить:

централь

ІЧ-датчик руху
ATIS-804DW

геркон
ATIS-19DW

дротовасирена

радіобрелок
ATIS-8W

блокживлення

Де використовується ATIS KIT GSM+WiFi 130T

Завдяки широкому набору датчиків і додаткового обладнання, які входять в комплект постачання (датчик руху, відчинення дверей, сирена і т. д.), бездротова сигналізація ATIS Kit GSM+WiFi 130 «з коробки» готова для забезпечення ефективної охорони квартири, котеджу, дачі, гаража або офісу.

Функціональні особливості ATIS Kit GSM+WiFi 130T

- 45 бездротових зон можуть бути встановлені в режимах під охороною (Arm Effective), Режим часткової охорони (Arm/Home Effective), 24-годинна (24 Effective Hours), Пропуск (Bypass), Дзвінок (Doorbell), Допомога літнім (Elderly zone), Гостьовий (Welcome zone);
- максимальна кількість пристроїв, що підключаються – 45;
- робоча частота 433 МГц, протокол радіозв'язку Ademco control ID;
- TFT екран 2.4 дюйми централі для зручності користування;
- підтримка мобільного застосунку Tuya Smart для керування сигналізацією;
- 2 групи постановки і зняття сигналізації з охорони за розкладом;
- 6 телефонних номерів для тривожних голосових викликів з централі і 3 номери для SMS-оповіщень;
- використання мобільного телефону (DTMF-команди або SMS-повідомлення) для налаштування (програмування) і віддаленого контролю централі;
- можливість записати своє голосове повідомлення тривалістю 10 секунд;
- використання мобільного зв'язку для постановки/зняття з охорони і налаштувань сигналізації;
- вбудований літієвий акумулятор забезпечує безперебійну роботу пристрою при вимкненні живлення (за відсутності постійного живлення система сповістить SMS-повідомленням)

Для правильної роботи

Для правильної роботи пристрою діапазон температури не повинен виходити за межі -10°..+ 50°С, а вологість повітря не повинна перевищувати 85%.

Принцип роботи ATIS KIT GSM+WiFi 130T

Запрограмувавши і розмістивши бездротові датчики з комплекту, поставте GSM-сигналізацію на охорону за допомогою клавіатури, брелока або мобільного телефону.

У разі спрацювання одного з датчиків (в залежності від внесених налаштувань системи) Централь почне послідовний дозвон на телефонні номери, запрограмовані для отримання тривожних викликів, а також відправить SMS-повідомлення на номери одержувачів тривожних повідомлень.

Прийнявши вхідний дзвінок від GSM-централі, буде програно раніше записане голосове повідомлення про подію, а також запропонований список можливих віддалених дій:

- поставити/зняти з охорони
- увімкнути передачу голосових повідомлень (активувати динамік централі)
- відключити подальший дозвон і передачу SMS іншим абонентам

Встановлення ATIS KIT GSM+WiFi 130T

Завдяки докладній інструкції, встановлення і програмування комплекту сигналізації ATIS Kit GSM+WiFi 130T не займе багато часу навіть у неспеціаліста.

Після встановлення централі слід встановити датчики в місцях їх цільового призначення на рівній відстані від центральної панелі.

Програмування централі виконується за допомогою DTMF-команд та/або SMS-повідомлень, а також через смартфон за допомогою мобільного застосунку Tuya Smart.
Загальні
Акустическая мощность, дБ 110
Каналы связи GSM – 1 SIM-карта,Wi-Fi
Количество беспроводных зон 45
Количество номеров оповещения 6
Количество подключаемых брелоков 8
Количество подключаемых датчиков 45 беспроводных датчиков
Комплектация централь, беспроводной датчик движения, беспроводной геркон, проводная сирена, радиобрелок - 2 шт., блок питания, крепежные элементы, инструкция
Напряжение питания / источник питания DC 5 В
Рабочая температура, °C -10 ~ +50
Рабочая частота 433 МГц
Сеть Wi-Fi,GSM
Тип устройства комплект беспроводной сигнализации
Функциональные особенности поддержка Tuya Smart

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.