Кодова клавіатура ABLE RCK2-MW 13.56Mhz

В наявності
0
Код товару: 1580
Артикул: 1580
1700.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Кодова клавіатура ABLE RCK2-MW 13.56Mhz Кодова клавіатура PK-RCK2-MW 13.56 MHz застосовується для побудов систем контролю доступу. Це універсальний пристрій, який поєднує в собі контролер, цифрову клавіатуру, а також бе... Читати далі...
Загальні характеристики
Кількість користувачів 1000 Повна назва Кодова клавіатура ABLE RCK2-MW 13.56Mhz Робоча частота 13.56 MHz Виробник ABLE Клас захисту IP 67
Всі характеристики

Кодова клавіатура ABLE RCK2-MW 13.56Mhz

Кодова клавіатура PK-RCK2-MW 13.56 MHz застосовується для побудов систем контролю доступу. Це універсальний пристрій, який поєднує в собі контролер, цифрову клавіатуру, а також безконтактний зчитувач для RFID карт, з робочою частотою 13.56 MHz.

Корпус виготовлений із міцного цинкового сплаву, а клавіші із металу, тому даний пристрій стійкий до механічних пошкоджень. Внутрішні деталі залиті спеціальною смолою – компаундом. Це унеможливлює потрапляння води, тому кодова клавіатура є вологостійкою та водонепроникною, та має найвищий клас захисту IP68. Ці всі переваги дозволяють експлуатувати пристрій при будь-яких погодних умовах, та у будь-якому середовищі.

Особливості

Ще одною додатковою перевагою кодової клавіатури PK-RCK2-MW є її світлова та звукова індикація. Звукова індикація є надважливою для людей з порушенням зору. Це допоможе їм у коректному використанні пристрою.Світлова індикація допоможе при налаштуваннях та програмуваннях пристрою, а також зорієнтує користувача у правильності вводу пароля чи скануванні ідентифікатора. Реалізована світлодіодами, які в залежності від режимів роботи світять червоним, зеленим чи оранжевим світлом.

Також дуже приємною опцією є підсвічування клавіатури, що дозволить користуватися пристроєм у темну пору доби чи у приміщеннях із низьким або взагалі відсутнім освітленням.Робота пристрою
Якщо розглядати кодову клавіатуру PK-RCK2-MW, як автономний контролер, то це хороший та надійний пристрій з об’ємною пам’яттю, яка може вмістити 1000 записів ідентифікацій користувачів. Завдяки вбудованому RFID зчитувачу та цифровій клавіатурі – це контролер з комбінованою ідентифікацією. Ідентифікація користувачів можлива трьома способами: пароль, карта, карта + пароль.

Додавання та видалення RFID ідентифікаторів користувачів чи їх паролів здійснюється за допомогою цифрової клавіатури. Детальну інформацію про додавання та видалення користувачів, а також про інші розширені налаштування контролера, ви знайдете в інструкції до пристрою.


Додаткові пристрої та їх підключення
Як уже згадувалось вище, кодова клавіатура PK-RCK2-MW є багатофункціональним пристроєм. Тут реалізована можливість підключення зовнішніх пристроїв.

Живлення. Для живлення використовуються як корпусні блоки живлення, так і перфоровані. Але ми радимо використовувати спеціальні блоки живлення для СКД або безперебійні блоки живлення. Робоча напруга живлення становить 10 – 26 VDC. Споживання в режимі очікування – 60 mA, а вихід реле для управління електрозамка – 3A. Тому при виборі блоку живлення обов’язково зверніть увагу на ці параметри.

Кнопка виходу. Підключається жовтим проводом із маркуванням OPEN. Необхідна для розблокування електричного замка, щоб вийти із приміщення.

Електричні замки. У пристрої PK-RCK2-MW є вбудоване реле для управління всіма видами електричних замків: електромагнітними, електромеханічними, електроригельними та іншими видами електричних замків. На провід, фіолетового кольору із маркуванням COM, подається живлення 12 VDC із блоку живлення. До оранжевого проводу із маркуванням NC, підключайте електричні замки із нормально-відкритим типом (тобто розблоковуються при обриві живлення), а до синього із маркуванням NO – електричні замки із типом нормально-закриті (тобто розблоковуються при подачі живлення).  


Технічні параметри

 • Тип пристрою: автономний контролер + кодова клавіатура + RFID зчитувач;
 • Робоча частота зчитувача: 13.56Mhz;
 • Тип ідентифікації: карта, пароль, карта + пароль;
 • Пам’ять контролера: 1000 записів користувачів; 1000 кодів;
 • Матеріал корпусу: нержавіюча сталь;
 • Середовище використання: всередині та зовні приміщення;
 • Клас захисту: IP 67, водонепроникний;
 • Регульований час затримки блокування: 0 – 99 секунд;
 • Індикація: світлова та звукова;
 • Підсвічування клавіатури: є;
 • Можливість підключення додаткових пристроїв: кнопка виходу, всі види електричних замків; можливість додавання тимчасового пароля відкриття
 • дверей, обмежена кількість разів (від 1 до 10);
 • Живлення: DC 9-18V;
 • Споживання в режимі очікування: 80 mA;
 • Температура експлуатації: ?40°C - +60°C;
 • Відносна вологість експлуатації: до 98%;
 • Габаритні розміри: 130x56x22 мм;
 • Гарантія: 12 місяців.

Загальні
Кількість користувачів 1000
Повна назва Кодова клавіатура ABLE RCK2-MW 13.56Mhz
Робоча частота 13.56 MHz
Общие
Виробник ABLE
Клас захисту IP 67

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Рекомендовані товари