Ключ-заготовка TM-08 Vi-F

В наявності
0
Код товару: 491
Артикул: 491
34.13грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Опис Ключ-заготовка TM-08 Vi-F призначений для копіювання ключів Touch Memory до домофона Елтіс, Візит, Keyman, Raiman, Цифрал, Метаком  та ін., які працюють в форматі Dallas. На відміну від заготовок TM-08V2 та RW 1990,... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Ключ-заготовка TM-08 Vi-F
Всі характеристики
Опис
Ключ-заготовка TM-08 Vi-F призначений для копіювання ключів Touch Memory до домофона Елтіс, Візит, Keyman, Raiman, Цифрал, Метаком  та ін., які працюють в форматі Dallas. На відміну від заготовок TM-08V2 та RW 1990, дана заготовка сумісна з новими домофонами Vizit, виготовленими після 2014 року. Також, завдяки можливості відключення ідентифікаційних прапорців, заготовка TM-08 Vi-F обходить різноманітні фільтри домофонів. Не менш важливим є також покращення стабільності зчитування ключа відповідними пристроями і додана можливість кінцевої фіналізації. Заготовка створена для багаторазового перезапису, але після фіналізації, майбутні перезаписи неможливі.
Конструкція
Всі заготовки TM-08 Vi-F виконані по жорстким стандартам. Кожна заготовка складається з електронного чіпа, укладеного в сталевий герметичний циліндричний корпус. Корпус ключа-заготовки виконаний з полірованої нержавіючої сталі. Робочий діапазон температур від -40 ° С до + 85 ° С, ключ не схильний до дії магнітних і статичних полів, промислової атмосфери; гарантовано зберігає міцність корпусу протягом 15 років при 1 мільйон контактів зі зчитувачем. Його компактна форма у вигляді монети забезпечує самовирівнювання в контактному роз'ємі, що забезпечує простоту використання.
Робота із заготовкою
Роботи із ключем-заготовкою TM-08 Vi-F можуть бути проведені на таких програматорах: TMD-5S, TMD-5 із версією прошивки не нижче 24, TMD-4 із версією прошивки не нижче 6,53, TMD-4v2 із версією прошивки не нижче 6,58 та TMD-3RF із версією прошивки не нижче 19. Вище згадане обладнання ви можете замовити у нас та отримати професійну консультацію щодо особливостей роботи із програматором у наших менеджерів.
Технічні характеристики
  • Копія ключа DS 1990;
  • Ідентифікаційний код: 64 bit;
  • Термін служби: не менше 15 років;
  • Інтерфейс обміну даних: 1-Wire;
  • Температура експлуатації: -40 ° С - 85 ° С;
  • Матеріал тримача: ABS пластик;
  • Колір тримача: різний, наявність кольорів уточнюйте у менеджерів;
  • Підходить до домофонів Vizit, після 2014 р.
За додатковою інформацією, а також щодо асортименту та наявності кольорів, звертайтесь до наших менеджерів.
Загальні
Повна назва Ключ-заготовка TM-08 Vi-F

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.