Ключ-заготовка RW 2000

В наявності
0
Код товару: 34
Артикул: 34
15.83грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Опис Ключ-заготовка RW 2000 створена для копіювання ключів Cyfral і Метаком. Після копіювання являє собою повну копію ключів Cyfral DC2000 і Метаком ТМ2002 в оригінальному форматі. При копіюванні перекодувань не потрібно... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Ключ-заготовка RW 2000 не перезаписуюча
Всі характеристики
Опис
Ключ-заготовка RW 2000 створена для копіювання ключів Cyfral і Метаком. Після копіювання являє собою повну копію ключів Cyfral DC2000 і Метаком ТМ2002 в оригінальному форматі. При копіюванні перекодувань не потрібно. Копіюється тільки програматором TM Pro, який ви можете придбати у нас. Заготовка RW 2000 призначена для одноразового запису.
Особливості
Ключ-заготовка RW2000 для домофонів METAKOM і CYFRAL не перезаписувані, вони можуть бути записані тільки один раз. Коли під час запису RW2000 відбувається збій (пропало електроживлення, зрушили ключ, не дочекавшись його запису і т.п.), на цю заготовку можливо записати тільки той код, запис якого ви вже почали. Якщо ви спробуєте записати код іншого ключа на цю ж заготовку, заготовка буде зіпсована і непридатна для подальшого використання. Щоб цього уникнути, слід заново зчитати код ключа, копіювання якого у вас не вдалося і заново прикласти заготовку.
Конструкція
Всі заготовки RW 2000 виконані по жорстким стандартам. Кожна заготовка складається з електронного чіпа, укладеного в сталевий герметичний циліндричний корпус. Корпус ключа-заготовки виконаний з полірованої нержавіючої сталі. Робочий діапазон температур від -40 ° С до + 85 ° С, ключ не схильний до дії магнітних і статичних полів, промислової атмосфери; гарантовано зберігає міцність корпусу протягом 10 років при 1 мільйон контактів зі зчитувачем. Його компактна форма у вигляді монети забезпечує самовирівнювання в контактному роз'ємі зчитувача, що забезпечує простоту використання.
Технічні характеристики
  • Аналог ключа DC 2000 і TM 2002;
  • Ідентифікаційний код: 64 bit;
  • Для однократного запису;
  • Термін служби: не менше 10 років;
  • Інтерфейс обміну даних: 1-Wire;
  • Температура експлуатації: -40 ° С - 85 ° С;
  • Матеріал тримача: ABS пластик;
  • Колір тримача: різні, наявність квітів уточнюйте у менеджерів.
За додатковою інформацією особливостей ключа RW 2000, а також інформації, щодо асортименту та наявності асортименту кольорів тримачів ключів, звертайтесь до наших менеджерів.
Загальні
Повна назва Ключ-заготовка RW 2000 не перезаписуюча

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.