Ключ-заготовка RW 1990 (TM-08v2) Екошкіра

В наявності
0
Код товару: 45
Артикул: 45

Доступні варіанти

25.94грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Опис Ключ-заготовка TM08V2 Шкіра призначений для копіювання ключів сімейства Dallas DS1990A (TM1990A). Оболонка заготовки виготовлена із шкірозамінника, червоного та жовтого кольорів. Це перетворює заготовку із простого ... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Ключ-заготовка RW 1990 (TM-08v2) Екошкіра
Всі характеристики
Опис
Ключ-заготовка TM08V2 Шкіра призначений для копіювання ключів сімейства Dallas DS1990A (TM1990A). Оболонка заготовки виготовлена із шкірозамінника, червоного та жовтого кольорів. Це перетворює заготовку із простого контактного ключа у красивий і елегантний брелок. Найпоширеніша заготовка для копіювання електронних контактних ключів (таблеток) від домофонів. Представляє собою електронний перезаписуваний носій 64-бітового ідентифікаційного коду. Після копіювання це повна копія оригінального ключа Dallas з встановленою захистом від фільтрів. Обмін даними здійснюється через інтерфейс 1-Wire. Інформація передана по єдиному провіднику (шина даних - одно провідна). Швидкість обміну даними достатня для забезпечення передачі даних при контакті ключа із зчитувачем.
Конструкція
Всі заготовки TM08V2 Шкіра виконані по жорстким стандартам. Кожна заготовка складається з електронного чипа, укладеного в сталевий герметичний циліндричний корпус. Корпус ключа-заготовки виконаний з полірованої нержавіючої сталі. Оболонка контактного ключа-заготовки виготовлена із шкірозамінника. Робочий діапазон температур від -40 ° С до + 85 ° С, ключ не схильний до дії магнітних і статичних полів, промислової атмосфери; гарантовано зберігає міцність корпусу протягом 15 років при 1 мільйон контактів зі зчитувачем. Його компактна форма у вигляді монети забезпечує самовирівнювання в контактному роз'ємі, що забезпечує простоту використання.
Технічні характеристики
  • Копія ключа DS 1990;
  • Ідентифікаційний код: 64 bit;
  • Термін служби: не менше 15 років;
  • Інтерфейс обміну даних: 1-Wire;
  • Температура експлуатації: -40 ° С - 85 ° С;
  • Матеріал оболонки: шкірозамінник;
  • Форм-фактор: різний;
  • Колір оболонки: червоний та жовтий.
За додатковою інформацією про особливості ключа-заготовки TM08V2 шкіра, а також щодо асортименту та наявності кольорів оболонки ключа, звертайтесь до наших менеджерів.
Загальні
Повна назва Ключ-заготовка RW 1990 (TM-08v2) Екошкіра

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.