Ключ-заготовка RW 1990 (TM-08v2) Екошкіра

Немає в наявності
0
Код товару: 45
Артикул: 45
20.75грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Ключ-заготовка RW 1990  (TM-08v2) Екошкіра Ключ-заготовка TM08V2 Шкіра призначений для копіювання ключів сімейства Dallas DS1990A (TM1990A). Оболонка заготовки виготовлена зі шкірозамінника, червоного та жовтого ко... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Ключ-заготовка RW 1990 (TM-08v2) Екошкіра
Всі характеристики


Ключ-заготовка RW 1990  (TM-08v2) Екошкіра


Ключ-заготовка TM08V2 Шкіра призначений для копіювання ключів сімейства Dallas DS1990A (TM1990A). Оболонка заготовки виготовлена зі шкірозамінника, червоного та жовтого кольорів. Це перетворює заготовку із простого контактного ключа у красивий і елегантний брелок. Найпоширеніша заготовка для копіювання електронних контактних ключів (таблеток) від домофонів. Становити собою електронний перезаписуваний носій 64-бітового ідентифікаційного коду. Після копіювання це повна копія оригінального ключа Dallas з встановленою захистом від фільтрів. Обмін даними здійснюється через інтерфейс 1-Wire. Інформація передана по єдиному провіднику (шина даних - одно провідна). Швидкість обміну даними достатня для забезпечення передачі даних при контакті ключа зі зчитувачем.


Конструкція
Всі заготовки TM08V2 Шкіра виконані по жорстким стандартам. Кожна заготовка складається з електронного чипа, укладеного в сталевий герметичний циліндричний корпус. Корпус ключа-заготовки виконаний з полірованої нержавіючої сталі. Оболонка контактного ключа-заготовки виготовлена зі шкірозамінника. Робочий діапазон температур від -40 ° C до + 85 ° C, ключ не схильний до дії магнітних і статичних полів, промислової атмосфери; гарантовано зберігає міцність корпусу протягом 15 років при 1 мільйон контактів зі зчитувачем. Його компактна форма у вигляді монети забезпечує самовирівнювання в контактному роз'ємі, що забезпечує простоту використання.


Технічні параметри
  • Копія ключа DS 1990;
  • Ідентифікаційний код: 64 bit;
  • Термін служби: не менше 15 років;
  • Інтерфейс обміну даних: 1-Wire;
  • Температура експлуатації: -40 ° C - 85 ° C;
  • Матеріал оболонки: шкірозамінник;
  • Форм-фактор: різний;
  • Колір оболонки: червоний та жовтий.
За додатковою інформацією про особливості ключа-заготовки TM08V2 шкіра, а також щодо асортименту та наявності кольорів оболонки ключа, звертайтесь до наших менеджерів.

Загальні
Повна назва Ключ-заготовка RW 1990 (TM-08v2) Екошкіра

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.