Ключ-заготовка RW 1990

Топ
В наявності
0
Код товару: 30
Артикул: 30

Доступні варіанти

9.01грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Опис Ключ-заготовка RW 1990 призначений для копіювання ключей сімейства Dallas DS1990A-F5 (TM1990A-F5). Найпоширеніша заготовка для копіювання електронних контактних ключів (таблеток) від домофонів. Представляє собою ел... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Ключ-заготовка RW 1990
Всі характеристики
Опис
Ключ-заготовка RW 1990 призначений для копіювання ключей сімейства Dallas DS1990A-F5 (TM1990A-F5). Найпоширеніша заготовка для копіювання електронних контактних ключів (таблеток) від домофонів. Представляє собою електронний перезаписуваний носій 64-бітового ідентифікаційного коду. Після копіювання це повна копія оригінального ключа Dallas з встановленою захистом від фільтрів. Вирішує проблему неповної сумісності ключа RW2004 (ТМ2004) на домофонах "Елтіс". Обмін даними здійснюється через інтерфейс 1-Wire. Інформація передана по єдиному провіднику (шина даних - одно провідна). Швидкість обміну даними достатня для забезпечення передачі даних при контакті ключа із зчитувачем.
Конструкція
Всі заготовки RW 1990 виконані по жорстким стандартам. Кожна заготовка складається з електронного чипа, укладеного в сталевий герметичний циліндричний корпус. Корпус ключа-заготовки виконаний з полірованої нержавіючої сталі. Робочий діапазон температур від -40 ° С до + 85 ° С, ключ не схильний до дії магнітних і статичних полів, промислової атмосфери; гарантовано зберігає міцність корпусу протягом 15 років при 1 мільйон контактів зі зчитувачем. Його компактна форма у вигляді монети забезпечує самовирівнювання в контактному роз'ємі, що забезпечує простоту використання.
Технічні характеристики
  • Копія ключа DS 1990;
  • Ідентифікаційний код: 64 bit;
  • Термін служби: не менше 15 років;
  • Інтерфейс обміну даних: 1-Wire;
  • Температура експлуатації: -40 ° С - 85 ° С;
  • Матеріал тримача: ABS пластик;
  • Колір тримача: різний, наявність кольорів уточнюйте у менеджерів.
За додатковою інформацією про особливості ключа-заготовки RW 1990, а також щодо асортименту та наявності кольорів тримачів ключів, звертайтесь до наших менеджерів. 
Загальні
Повна назва Ключ-заготовка RW 1990

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.