Ключ-заготовка RW 15

Топ
В наявності
0
Код товару: 28
Артикул: 28

Доступні варіанти

77.03грн
 
Безкоштовна
доставка вiд 1100 грн
Скорочений опис
Опис Ключ-заготовка RW 15 створена для створення копій електронних ключів для домофонів Cyfral і Metakom. На відміну від TM01A заготовка RW 15 не підтримує режим “Dallas”. Даний ключ містить перезаписувану область 64 біт... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Ключ-заготовка RW 15
Всі характеристики
Опис
Ключ-заготовка RW 15 створена для створення копій електронних ключів для домофонів Cyfral і Metakom. На відміну від TM01A заготовка RW 15 не підтримує режим “Dallas”. Даний ключ містить перезаписувану область 64 бітного ідентифікаційного коду. Дана заготовка служить для багаторазового перезапису. Всі параметри ключа-заготовки RW 15 максимально відповідають оригінальним ключам Cyfral і Metakom. Це дозволяє обходити фільтри проти копій домофонних ключів на домофонах. Заготовка RW 15, при необхідності, дозволяє коригувати параметри роботи – міняти видачу коду, встановлювати струм споживання.
Конструкція
Всі заготовки RW 15 виконані по жорстким стандартам. Кожна заготовка складається з електронного чіпа, укладеного в сталевий герметичний циліндричний корпус. Корпус ключа-заготовки виконаний з полірованої нержавіючої сталі. Робочий діапазон температур від -40 ° С до + 85 ° С, ключ не схильний до дії магнітних і статичних полів, промислової атмосфери; гарантовано зберігає міцність корпусу протягом 10 років при 1 мільйон контактів зі зчитувачем. Його компактна форма у вигляді монети забезпечує самовирівнювання в контактному роз'ємі зчитувача, що забезпечує простоту використання. Тримач для ключа-заготовки RW 15 виготовлений із міцного ABS-пластику.
Робота з заготовкою 
Роботи із ключем-заготовкою  можна виконати на таких програматорах:
  1. TMD-5 і TMD-5S з прошивкою не нижче 23;
  2. TMD-4V2 зі спеціальною прошивкою, при використанні блоку живлення з напругою 12,5-15 V.
  3. Спеціальним програматором TMD-RW15.
Усе це обладнання ви можете замовити у нас, та отримати консультацію, щодо особливостей роботи із даними програматорами від наших менеджерів.  
Технічні характеристики
  • Копія ключів Cyfral і Metakom;
  • Ідентифікаційний код: 64 bit;
  • Обходить фільтри домофонів;
  • Термін служби: не менше 10 років;
  • Температура експлуатації: -40 ° С - 85 ° С;
  • Матеріал тримача: ABS пластик;
  • Колір тримача: різний, наявність кольорів уточнюйте у менеджерів.
За додатковою інформацією про особливості ключа-заготовки RW 15, а також щодо асортименту та наявності кольорів тримачів, звертайтесь до наших менеджерів.
Загальні
Повна назва Ключ-заготовка RW 15

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Рекомендовані товари