Карта з кодом TK4100 ISO (тонка) для струменевого друку

В наявності
0
Код товару: 924
Артикул: 924
18.68грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Карта з кодом EM4100 ISO (тонка) для струменевого друку Карта з кодом EM4100 ISO для друку являється ключем, у вигляді пластикової карти для ідентифікації в системах СКД та домофонних системах. Являє собою карту, вигото... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Карта з кодом TK4100 ISO (тонка) для струменевого друку
Всі характеристики


Карта з кодом EM4100 ISO (тонка) для струменевого друку


Карта з кодом EM4100 ISO для друку являється ключем, у вигляді пластикової карти для ідентифікації в системах СКД та домофонних системах. Являє собою карту, виготовлену із ПВХ пластику, в яку поміщено чип EM4100 з антеною. Карта має стандартну товщину та представлена у білому кольорі. Поверхня карти така, що дозволяє наносити на неї друк різноманітних зображень, логотипів, ідентифікаційних даних тощо. Карта зручна у використанні, адже вона легко поміщається у портмоне чи візитницю. Також, якщо на карту нанесено ідентифікаційні дані особи – ця карта одночасно може виступати як бейдж. Робоча частота даного брелка складає 125 KHz і належати до низькочастотних ідентифікаторів (LF). Пам’ять чипа EM4100 складає 64 bit і не піддається змінам, тобто перезапису чи видаленню. Тип пам’яті у даному чипі – RO read only (тільки читання). Ідентифікаційний номер чипа складає 40 bit. Він є незмінним і записується у пам’ять на заводі, при виготовленому чипу. Даний чип підтримує кодування даних у трьох форматах: Manchester, Biphase та PSK. Живлення чипа карти відноситься до пасивного і відбувається внаслідок зчитувача.


Застосування
Застосовувати Карту з кодом EM4100 ISO  можна всюди, де є відповідне обладнання. Це можуть бути різноманітні системи контролю доступу, наприклад: офіс фірми, малі та великі підприємства, фабрики та заводи, бібліотеки, ігрові кімнати, спорт-зали тощо. А також даний ідентифікатор RFID широко використовується у буденних для нас, домофонних системах наших під’їздів. Підходить для домофонних систем Vizit, Cyfral, Metakom, КС та ін. Щоб користуватись картою EM4100, як ключем доступу, достатньо записати її унікальний ідентифікаційний номер (UID) у пам’ять контролера вашого обладнання. Також, за допомогою спеціального програмного забезпечення, можна створювати бази даних та різноманітні системи, наприклад системи контролю робочого часу, системи відвідуваності, системи контролю проходу тощо. Також можна створювати різноманітні бази даних працівників, відвідувачів, жильців тощо, надавши кожній людині її персональну карту. Система буде працювати у відповідності: унікальний ідентифікаційний номер UID карти – персональні дані людини (ПІБ, посада, відділ, номер квартири тощо).

Технічні параметри

Тип чипа: EM4100;
Робоча частота: 125 KHz;
Розмір пам’яті: 64 bit;
Тип пам’яті: RO, тільки читання;
Відстань зчитування: до 10 см (залежить від геометрії антени зчитувача);
Тип ідентифікатора: електронний радіочастотний ідентифікатор доступу;
Режим роботи: безконтактний;
Форм-фактор: карта;
Матеріал: ПВХ пластик;
Колір: білий;
Клас захисту: IP 67;
Температура експлуатації: -40°С – 75°С;
Розміри: 86 * 54 * 0,8 мм;
Вага: 6,5 г;
Особливості: можливість нанесення друку;
Призначення: для внесення у пам’ять контролерів обладнання, у якого робоча частота 125 KHz;
Застосування: для різноманітних СКД та домофонних систем Cyfral, Vizit, Metakom, КС та ін.
За додатковою інформацією про особливості Карта з кодом EM4100 ISO для друку звертайтесь до наших менеджерів. Також, якщо ви бажаєте, що ми зробили друк вашого макету на карті, зв’яжіться з нашим менеджером та надішліть зображення вашого макету. Вартість друку – 2 грн/карта. Вартість ламінування – 2,5 грн/карту.

Загальні
Повна назва Карта з кодом TK4100 ISO (тонка) для струменевого друку

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.