Аудіотрубка UNIVERSAL Premium

В наявності
0
Код товару: 1526
Артикул: 1526

Доступні варіанти

350.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
  Аудіотрубка UNIVERSAL Premium   Умовно складається із двох частин: апаратної частини та переговорної трубки, які з’єднані між собою чотирьох жильним спіральним кабелем. Пе... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Аудіотрубка UNIVERSAL Premium Виробник UNIVERSAL Матеріал ABS пластик Функції світлодіодне підсвічування
Всі характеристики


 

Аудіотрубка UNIVERSAL Premium

 

Умовно складається із двох частин: апаратної частини та переговорної трубки, які з’єднані між собою чотирьох жильним спіральним кабелем. Переговорна трубка має вбудований динамік та мікрофон для організації дуплексного аудіо зв’язку із відвідувачем. Апаратна частина має дещо складнішу будову. У її корпус вбудовано регулятор гучності дзвінка, який працює у двох режимах: звичайний та без звуку.

 

 

 

 

 

 

 

Кнопка розблокування

Оскільки даний пристрій є не звичайним телефонним апаратом, а елементом багатоквартирних домофонних систем (далі БДС),  тому він також оснащений кнопкою розблокування електричного замка, яким оснащена ваша БДС. Також у корпус даного пристрою вбудований підоймовий перемикач, який переводить апарат із режиму виклику у режим розмови, та із режиму розмови у режим очікування. Всіма діями аудіотрубки керує друкована плата управління, що вбудована всередині корпусу. Також даний пристрій обладнаний світлодіодною синьою підсвіткою під час виклику. Це дуже зручно, коли у вас увімкнений режим «без звуку», але ви не пропустите виклик, оскільки ви побачите світлову індикацію.

 

 

 

 

 

Робота із пристроєм

Користування даним пристроєм є дуже простим. При виклику, зніміть слухавку, проведіть розмову із вашим відвідувачем та при необхідності розблокуйте замок, за допомогою кнопки у корпусі пристрою. Для завершення розмови, просто покладіть слухавку. Ми потурбувались про ваш сон та спокій і зробили для вас 2 режими гучності дзвінка: звичайний та «без звуку». Також пристрій обладнаний світлодіодним підсвічуванням під час виклику. Це зручно, коли встановлений режим «без звуку» або для людей із проблемами слуху.

 

 

 

 

 

Загальний опис

Аудіотрубка UNIVERSAL Premium є одним з елементів координатних багатоквартирних домофонних систем. Разом із блоком виклику даний пристрій служить для організації двостороннього зв’язку із відвідувачем, а якщо ваша БДС оснащена електричним замком, то за  допомогою даної аудіотрубки ви можете розблоковувати замок дистанційно із свого помешкання. Даний переговорний пристрій є універсальним у використанні та працює з усіма координатними багатоквартирними домофонами системами, які широко використовуються у багатоповерхівках України та закордоном. Використовується із такими системами, як Vizit, Eltis, Metakom, Cyfral, КС та ін.

Корпус аудіотрубки UNIVERSAL Premium виконаний із високоякісного пластику, та представлений у білому кольорі. Поверхня корпусу даного пристрою є глянцевою.

Порядок виконання монтажу та підключення

Перш за все, визначтесь із місцем монтажу та підведіть необхідні проводи для підключення. Аудіотрубку краще за все ставити у коридорі квартири. Згідно з рисунком нижче, розмітьте та просвердліть 4 отвори. Розкрийте корпус кришки, проведіть проводи для підключення через спеціальний отвір у задній кришці аудіотрубки. Зафіксуйте задню кришку корпусу аудіотрубки. Зробіть необхідну комутацію, керуючись інструкцією до БДС, яку ви  використовуєте. Для підключення передбачено 2 контакти LN+ та LN-. З’єднайте та зафіксуйте між собою елементи корпусу. 

 

 

Технічні характеристики

 

 • Тип пристрою: квартирний переговорний пристрій багатоквартирної домофонної системи;
 • Матеріал корпусу: ABS пластик;
 • Поверхня корпусу: глянцева;
 • Колір корпусу: білий;
 • Сфера використання: координатні багатоквартирні домофонні системи;
 • Сумісність: координатні БДС Vizit, Eltis, Metakom, Cyfral, КС та ін.;
 • Температура експлуатації: -5°C – 50°C;
 • Відносна вологість експлуатації: до 93% при температурі експлуатації 25°C;
 • Габаритні розміри: 190х103х38 мм;
 • Вага: 206 г;
 • Додатково: світлодіодне підсвічування;
 • Гарантійний термін: 18 місяців із моменту продажу.

 

Загальні
Повна назва Аудіотрубка UNIVERSAL Premium
Общие
Виробник UNIVERSAL
Матеріал ABS пластик
Функції світлодіодне підсвічування

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.