Пульт AN-Motors AT-4

В наявності
0
Код товару: 1947
Артикул: 1947
250.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Пульт дистанційного управління для воріт AN-Motors, шлагбаумів AN-Motors, автоматики для розпашних та откатны воріт AN-Motors. Програмування пульта здійснюйте згідно інструкцій з експлуатації на автоматику або зовнішні... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Пульт AN-Motors AT-4 Виробник AN-Motors Кількість каналів 4
Всі характеристики
Пульт дистанційного управління для воріт AN-Motors, шлагбаумів AN-Motors, автоматики для розпашних та откатны воріт AN-Motors.Програмування пульта здійснюйте згідно інструкцій з експлуатації на автоматику або зовнішній радіоприймач AN-Motors.
Управління за допомогою пульта здійснюється коротким натисканням відповідної кнопки пульта – при цьому індикатор пульта спалахує червоним світлом. Якщо дія пульта і яскравість його індикатора знижуються, то елемент живлення пульта розряджений. Для
заміни батарейки пульта відкрутіть гвинти задньої кришки і замініть батарейку, дотримуючи полярність підключення. При утилізації керуйтесь діючими нормативними документами розробленими місцевими законодавчими органами.
Зберігати пульти в упаковці в сухих провітрюваних приміщеннях при температурі повітря від 0 º с до 25 С і відносній вологості повітря не більше 80%.

Підійде для автоматики відкатних, розпашних та секційних приводів AN-Motors.ОСОБЛИВОСТІ

Мініатюрний пульт у вигляді брелока;
Привабливий дизайн;
Динамічний код;
До чотирьох керованих пристроїв;
Ударостійкий.
Загальні
Повна назва Пульт AN-Motors AT-4
Общие
Виробник AN-Motors
Кількість каналів 4

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.