Комутатор TPLink TLSF1016D

В наявності
0
Код товару: 2714
Артикул: 2714
1119.40грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
призначення пристроюкомутатор Fast Ethernet TL-SF1016D призначений для використання вдома або в невеликому офісі, а також в робочих групах.Всі 16 портів підтримують технологію авто-MDI / MDIX, не потрібно турбується про ... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Комутатор TPLink TLSF1016D
Всі характеристики
призначення пристрою

комутатор Fast Ethernet TL-SF1016D призначений для використання вдома або в невеликому офісі, а також в робочих групах.Всі 16 портів підтримують технологію авто-MDI / MDIX, не потрібно турбується про тип кабелю, просто застроміть кабель в пристрій. Більш того, завдяки інноваційній енергозберігаючій технології комутатор TL-SF1016D дозволить зберегти до 70% * споживаної електроенергії. 80% пакувального матеріалу може бути використано вдруге. Тому комутатор є екологічно-безпечним рішенням для вашої ділової мережі.

Простота у використанні

функції автоузгодження комутатора полегшують установку пристрою. Не потрібно додаткової настройки. Функція авто-MDI / MDIX усуває необхідність застосування кабелю з перехрещуються парами. Функція автоузгодження на кожному порту визначає швидкість з'єднання мережевого пристрою (10 або 100 Мбіт/с) і виробляє настройку сумісності і оптимального режиму роботи.

енергозберігаюча технологія

комутатор Fast Ethernet нового покоління TL-SF1016D оснащений новітніми енергозберігаючими технологіями, за допомогою яких можна збільшити пропускну здатність вашої мережі зі значно меншими енерговитратами. Пристрій автоматично вибирає режим живлення в залежності від статусу з'єднання і довжини кабелю для того, щоб зберегти електроенергію і тим самим обмежити кількість викидів вуглецю, що здійснюються при її виробленні.

пристрій також відповідає вимогам Директиви 2002/95/EC (RoHS), що забороняє використання деяких небезпечних речовин. Крім того, 80% пакувального матеріалу може бути використано вдруге.

чудові робочі характеристики

комутатор Fast Ethernet TL-SF1016D оснащений 16 портами 10/100 Мбіт/с з автоузгодженням і роз'ємами RJ45. Всі порти підтримують функцію авто-MDI / MDIX, усуваючи необхідність використання кабелю з перехресними парами або портів з підтримкою функції Uplink. Завдяки використанню неблокуючої архітектури комутатор TL-SF1016D може передавати і фільтрувати пакети на максимально можливій для мережевого середовища швидкості для забезпечення максимальної пропускної здатності. Значним чином поліпшена передача файлів великого розміру за рахунок використання Jumbo-кадрів розміром 10 Кбайт. Контроль потоку IEEE 802.3 x для повнодуплексного режиму і контроль зворотного потоку для напівдуплексного режиму допомагають уникнути перевантажень і забезпечують надійну передачу даних, завдяки чому робота комутатора відрізняється великою надійністю.

Гарантія, міс. 24
Габарити в упаковці (ВхШхГ), см 8x24x40
Вага 0.9
Загальні
Повна назва Комутатор TPLink TLSF1016D

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.