Оптична розетка Crosver FOR-02

В наявності
0
Код товару: 2608
Артикул: 2608
25.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Оптична розетка, зазвичай встановлюється безпосередньо в приміщенні в абонента, поблизу активного обладнання. Виходячи з цього, корпус розетки Crosver FOR-02 має приємний зовнішній вигляд, виготовлений із глянсового плас... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Оптична розетка Crosver FOR-02
Всі характеристики
Оптична розетка, зазвичай встановлюється безпосередньо в приміщенні в абонента, поблизу активного обладнання. Виходячи з цього, корпус розетки Crosver FOR-02 має приємний зовнішній вигляд, виготовлений із глянсового пластику білого кольору.

Розетка є точкою підключення лінійного кабелю до станційного (абонентського) патчкорду. Це підключення можна здійснити як безпосередньо зварюванням, так і закінцьовуванням лінійного кабелю оптичним адаптером типу SC (LC/Duplex). Конструкція розетки Crosver FOR-02 забезпечує розміщення до 2х зварних з'єднань (гільз) та встановлення 2х адаптерів SC у спеціальні тримачі. Кришка розетки забезпечує доступ всередину корпусу, закривається на клямки, надійно захищає зварні з'єднання та запас ОВ.

У розетку FOR-02 можна завести лінійний кабель діаметром до 6 мм. Спеціальні затискачі для круглого кабелю або кабелю типу FTTH із комплекту дозволять надійно закріпити кабель на вводах. Розетка призначена для розміщення на стіні та комплектується відповідним кріпленням.

Кількість вводів кабелю 1
Максимальний діаметр кабелю, мм 6
Тип кабелю Ø3 мм (патчкордовий)
2×3 мм (FTTH)
до Ø 6мм (кабель круглого перерізу)
Кількість встановлюваних адаптерів зазвичай 1
максимум 2 (при заведенні кабелю через задню кришку)
Максимальна кількість зварок 2

Габаритні розміри, мм 86×86×22
Маса, г 2
Загальні
Повна назва Оптична розетка Crosver FOR-02

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.