Аудіотрубка UNIVERSAL Premium PLUS

В наявності
0
Код товару: 2403
Артикул: 2403

Доступні варіанти

430.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Аудіотрубка UNIVERSAL Premium PLUS Це складова частина домофонних систем. Даний пристрій забезпечує організацію аудіозв'язку з відвідувачем, який знаходиться біля панелі виклику. Спеціальна кнопка, яка знаходит... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Аудіотрубка UNIVERSAL Premium PLUS Виробник UNIVERSAL Матеріал ABS пластик Функції світлодіодне підсвічування
Всі характеристикиАудіотрубка UNIVERSAL Premium PLUS 

Це складова частина домофонних систем. Даний пристрій забезпечує організацію аудіозв'язку з відвідувачем, який знаходиться біля панелі виклику. Спеціальна кнопка, яка знаходиться на лицевій частині апарату та, при натисканні, відкриває вхідні двері після виклику. Аудіотрубка UNIVERSAL Premium PLUS - зручна та проста у використанні.  Дана модель виготовлена з легкого, але міцного пластику та має трьох позиційний перемикач гучності (високий рівень дзвінка, середній рівень дзвінка, дзвінок вимкнений). Трубка UNIVERSAL Premium PLUS  сумісна  з сучасними марками координатно-матричних домофонів Able, Vizit, KC, Eltis, Cyfral, Метаком. 


Кнопка розблокування

Оскільки даний пристрій є не звичайним телефонним апаратом, а елементом багатоквартирних домофонних систем (далі БДС),  тому він також оснащений кнопкою розблокування електричного замка, яким оснащена ваша БДС.  Всіма діями аудіотрубки керує друкована плата управління, що вбудована всередині корпусу. Також даний пристрій обладнаний світлодіодною зеленою підсвіткою під час виклику. Це дуже зручно, коли у вас увімкнений режим «без звуку», але ви не пропустите виклик, оскільки ви побачите світлову індикацію.

Робота із пристроєм

Користування даним пристроєм є дуже простим. При виклику, зніміть слухавку, проведіть розмову із вашим відвідувачем та при необхідності розблокуйте замок, за допомогою кнопки у корпусі пристрою. Для завершення розмови, просто покладіть слухавку. Ми потурбувались про ваш сон та спокій і зробили для вас 3 режими гучності дзвінка: звичайний, тихий та «без звуку». Також пристрій обладнаний світлодіодним підсвічуванням під час виклику. Це зручно, коли встановлений режим «без звуку» або для людей із проблемами слуху.


 


Отвори під кріплення

 Розташовані по всій  площі трубки, відстань між верхніми та  нижніми  отворами 140 мм


Технічні параметри


Тип пристрою: квартирний переговорний пристрій багатоквартирної домофонної системи;
Матеріал корпусу: ABS пластик;
Поверхня корпусу: глянцева;
Колір корпусу: білий;
Сфера використання: координатні багатоквартирні домофонні системи;
Сумісність: координатні БДС Able, Vizit, Eltis, Metakom, Cyfral, КС та ін.;
Температура експлуатації: -5°C – 50°C;
Відносна вологість експлуатації: до 93% при температурі експлуатації 25°C;
Габаритні розміри: 195 х 80х 35 мм;
Вага: 206 г;
Додатково: світлодіодне підсвічування; Колір (зелений)
Гарантійний термін: 12 місяців із моменту продажу.Загальні
Повна назва Аудіотрубка UNIVERSAL Premium PLUS
Общие
Виробник UNIVERSAL
Матеріал ABS пластик
Функції світлодіодне підсвічування

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.