Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 40 Ah

В наявності
0
Код товару: 2532
Артикул: 2532
3892.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Гелева (GEL) акумуляторна батарея – цілком герметичне джерело живлення, яке не потребує технічного обслуговування в процесі зберігання та експлуатації.Якщо розглядати гелевий акумулятор, його переваги та недоліки, то мож... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 40 Ah Номінальна ємність Ah 40 Тип гелевий
Всі характеристики

Гелева (GEL) акумуляторна батарея – цілком герметичне джерело живлення, яке не потребує технічного обслуговування в процесі зберігання та експлуатації.

Якщо розглядати гелевий акумулятор, його переваги та недоліки, то можна зробити висновок – АКБ типу GEL значно перевершує звичайні свинцево-кислотні батареї за технічними параметрами та експлуатаційними характеристиками.

Переваги гелевого акумулятора:

Високий ресурс циклів заряд/розряд (1200) і, як наслідок, триваліший термін експлуатації (в середньому 7-8 років, залежно від умов експлуатації).
Акумулятор можна встановлювати у житлових приміщеннях. В'язка структура електроліту та повна герметичність корпусу виключають витікання кислоти та гарантують відсутність шкідливих випарів.
При практичному використанні гелеві батареї показують стабільні результати при роботі в умовах низьких (-20°С) і високих (+50°С) температур навколишнього середовища. Широкий діапазон робочих температур дозволяє використовувати GEL як акумуляторні батареї для сонячної електростанції.
Технологія виготовлення гелевих АКБ має на увазі для цих батарей здатність витримувати тривалий розряд, циклічний розряд, глибокий розряд та розряд високими струмами.
Акумулятори цього типу мають низькі показники саморозряду при тривалому зберіганні та надійний самозахист від перерозряду та надмірного заряду батареї.


Технічні параметри


Тип: гелевий
Номінальна ємність: 40 Ah
Номінальна напруга: 12 V
Матеріал корпусу: пластик
Довжина: 229 мм. Ширина: 138 мм. Висота: 208 мм.
Висота із клемами: 230 мм. Тип клеми: Т6 (під болт М6)

Загальні
Повна назва Акумулятор гелевий LPM-GL 12V - 40 Ah
Общие
Номінальна ємність Ah 40
Тип гелевий

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.