Комплект відеодомофона 4" ABLE 415

В наявності
0
Код товару: 2445
Артикул: 2445
3735.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
 Домофон ABLE 415Ведіть контроль за відвідувачами та спілкуйтесь без обмежень Ви можете стежити за ситуацією біля вашого входу (дверей, воріт, хвіртки) онлайн, просто перемиканням режиму перегляду на відеопанел... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Комплект відеодомофона ABLE 415
Всі характеристики


 Домофон ABLE 415


Ведіть контроль за відвідувачами та спілкуйтесь без обмежень Ви можете стежити за ситуацією біля вашого входу (дверей, воріт, хвіртки) онлайн, просто перемиканням режиму перегляду на відеопанель (можливість підключення 2 шт.), яка вас цікавить, клавішею  на панелі відеодомофона. Завдяки чудовій функції "запис по руху" автоматично відбудеться запис відео або фото (в момент фіксації руху), яка збережеться на карту пам'яті, і яку згодом можна буде подивитися у своєму пристрої. Це допоможе поліції, для ідентифікації зловмисників, при крадіжці чи іншої неприємної для вас ситуації, а також ви можете побачити хто до вас приходив, коли ви були відсутні. Також ви можете записувати відео або робити фото під час розмови за допомогою кнопок  які знаходяться з правого боку пристрою. Завдяки реалізованій функції "Інтерком", ви можете спілкуватись по відеофонах, які знаходяться в різних приміщеннях. Маєте хороших сусідів, встановіть їм і собі відеодомофони (до 4 шт.) і безперешкодно спілкуйтеся між собою за допомогою сенсорної кнопки  на панелі.
  Панель виклику ABLE PK201

 Служить для організації двостороннього аудіо зв’язку та одностороннього відео зв’язку з відвідувачем. Працює разом із відеодомофонами ABLE Technology, а також відеодомофонами інших торгових марок. У панелі виклику вбудований динамік та мікрофон для розмови із вашим гостем. Також даний пристрій обладнаний камерою, роздільною здатністю 420 TVL та кутом огляду 68°, для того, щоб ви змогли побачити на екрані свого відеодомофона, хто до вас прийшов. Для того, щоб ви змогли розгледіти свого відвідувача у темну пори доби або у приміщенні з відсутнім освітленням, панель обладнана інфрачервоним LED підсвічуванням. На задній стороні пристрою, під захисним ковпачком, знаходиться регулятор гучності. Для управління всіма типами електричних замків є вбудоване реле із контактами COM, NC, NO. Корпус панелі виклику  виготовлений із металу та стійкий до механічних та атмосферних навантажень. Представлений у сірому кольорі. Панель є водонепроникною та морозостійкою, що дозволяє використовувати її у будь-якому середовищі та при будь-яких погодних умовах.

Загальні
Повна назва Комплект відеодомофона ABLE 415

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.