GSM Контролер RC-4000

В наявності
0
Код товару: 1529
Артикул: 1529
2160.00грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Загальний опис GSM контролер RC-4000 – це по великому рахунку той самий радіоприймач в GSM-діапазоні. В пристрій вбудовано роз’єм для SIM-карти будь-якого оператора мобільного зв’язку та контролер для оброблення вхідної ... Читати далі...
Загальні характеристики
Індикація світлова Інтерфейс USB Кількість користувачів 4000 Колір чорний Корпус ABS пластик Повна назва GSM Контролер RC-4000 Релейні виходи 1 Робоча частота 900/1800 МГц Напруга живлення від 9 В до 30 В
Всі характеристики

Загальний опис

GSM контролер RC-4000 – це по великому рахунку той самий радіоприймач в GSM-діапазоні. В пристрій вбудовано роз’єм для SIM-карти будь-якого оператора мобільного зв’язку та контролер для оброблення вхідної та вихідної інформації.

Як це працює GSM контролер RC-4000

В пам’ять даного контролера заносяться телефонні номери всіх користувачів, які мають право на доступ до закритої території. Якщо номер телефону абонента записаний в пам’ять GSM контролера, він його розпізнає та надсилає блоку управління вашої СКД сигнал. Той, в свою чергу, дає сигнал на привід ваших воріт, шлагбаума чи просто на електричний замок. Якщо ж в списку номерів телефонів номер абонента буде відсутнім, контролер просто скине дзвінок і ніяких більше дій не відбудеться. Це є своєрідна імітація натискання кнопки на пульті ДУ, який записаний в блок управління (контролер) СКД. Також варто підмітити, що мобільної розмови як такої не відбувається, тому ніякої сплати за послуги мобільного зв’язку немає.

Налаштування RC-4000

Оберіть SIM карту, яку ви в подальшому хочете використовувати у своїй системі. Перевірте активність SIM карти, здійснивши хоча б один вихідний дзвінок, тривалістю більше 1 секунди. Відмініть заводський захисний PIN код. Занесіть до пам’яті карти хоча б один телефонний номер. Зніміть задню захисну кришку з контролера, попередньо вимкнувши пристрій із мережі живлення. Встановіть SIM карту в роз’єм GSM контролера та закрийте задню кришку. Увімкніть живлення та дочекайтесь, поки пристрій завантажиться та зареєструється в мережі. Про успішну реєстрацію контролер просигналізує трьома короткими звуковими сигналами. Для зручного запису телефонної бази в даному пристрої передбачено використання USB кабелю, для підключення до ПК, а також спеціального ПЗ, яке ви можете завантажити, перейшовши за посиланням нижче.

Особливості пристрою

 • Максимальна кількість номерів абонентів: 4000;
 • Максимальне споживання: до 200 mA;
 • Стандарт зв’язку: 900/1800 mHz;
 • Світлова індикація: є;
 • Звукова індикація: є;
 • Захист від неправильного підключення.

Технічні характеристики

 • Живлення пристрою: 9 – 28 VDC;
 • Споживання: до 5 W;
 • Тип реле: NO/NC (сухий контакт);
 • Температура експлуатації: -20°С – 50°С;

Комплектація

 • GSM контролер RC-4000
 • Виносна антена
 • USB кабель
 • Інструкція користувача
УВАГА! Даний пристрій не підтримує SIM карти «Київстар», в яких є стандарт 4G. Для коректної роботи GSM контролера радимо використовувати SIM карти «Vodafone», «Life-cell» (без обмежень) або «Київстар» без 4G.

Документи для завантаження

Паспорт Програмне забезпечення Драйвери
Загальні
Індикація світлова
Інтерфейс USB
Кількість користувачів 4000
Колір чорний
Корпус ABS пластик
Повна назва GSM Контролер RC-4000
Релейні виходи 1
Робоча частота 900/1800 МГц
Общие
Напруга живлення від 9 В до 30 В

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.