GSM Контролер RC-4000

В наявності
0
Код товару: 1529
Артикул: 1529
2260.00грн
 
Безкоштовна
доставка вiд 1100 грн
Скорочений опис
GSM Контролер RC-4000 GSM контролер RC-4000 – це по великому рахунку той самий радіоприймач в GSM-діапазоні. В пристрій вбудовано роз’єм для SIM-карти будь-якого оператора мобільного зв’язку та контролер для оброблення ... Читати далі...
Загальні характеристики
Індикація світлова Інтерфейс USB Кількість користувачів 4000 Колір чорний Корпус ABS пластик Повна назва GSM Контролер RC-4000 Релейні виходи 1 Робоча частота 900/1800 МГц Напруга живлення від 9 В до 30 В
Всі характеристики


GSM Контролер RC-4000


GSM контролер RC-4000 – це по великому рахунку той самий радіоприймач в GSM-діапазоні. В пристрій вбудовано роз’єм для SIM-карти будь-якого оператора мобільного зв’язку та контролер для оброблення вхідної та вихідної інформації.


Як це працює GSM контролер RC-4000

В пам’ять даного контролера заносяться телефонні номери всіх користувачів, які мають право на доступ до закритої території. Якщо номер телефону абонента записаний в пам’ять GSM контролера, він його розпізнає та надсилає блоку управління вашої СКД сигнал. Той, в свою чергу, дає сигнал на привід ваших воріт, шлагбаума чи просто на електричний замок. Якщо ж в списку номерів телефонів номер абонента буде відсутнім, контролер просто скине дзвінок і ніяких більше дій не відбудеться. Це є своєрідна імітація натискання кнопки на пульті ДУ, який записаний в блок управління (контролер) СКД. Також варто підмітити, що мобільної розмови як такої не відбувається, тому ніякої сплати за послуги мобільного зв’язку немає.


Налаштування RC-4000

Оберіть SIM карту, яку ви в подальшому хочете використовувати у своїй системі. Перевірте активність SIM карти, здійснивши хоча б один вихідний дзвінок, тривалістю більше 1 секунди. Відмініть заводський захисний PIN код. Занесіть до пам’яті карти хоча б один телефонний номер. Зніміть задню захисну кришку з контролера, попередньо вимкнувши пристрій із мережі живлення. Встановіть SIM карту в роз’єм GSM контролера та закрийте задню кришку. Увімкніть живлення та дочекайтесь, поки пристрій завантажиться та зареєструється в мережі. Про успішну реєстрацію контролер просигналізує трьома короткими звуковими сигналами. Для зручного запису телефонної бази в даному пристрої передбачено використання USB кабелю, для підключення до ПК, а також спеціального ПЗ, яке ви можете завантажити, перейшовши за посиланням нижче.


Особливості пристрою

 • Максимальна кількість номерів абонентів: 4000;
 • Максимальне споживання: до 200 mA;
 • Стандарт зв’язку: 900/1800 mHz;
 • Світлова індикація: є;
 • Звукова індикація: є;
 • Захист від неправильного підключення.

Технічні характеристики

 • Живлення пристрою: 9 – 28 VDC;
 • Споживання: до 5 W;
 • Тип реле: NO/NC (сухий контакт);
 • Температура експлуатації: -20°С – 50°С;

Комплектація

 • GSM контролер RC-4000
 • Виносна антена
 • USB кабель
 • Інструкція користувача
УВАГА! Даний пристрій не підтримує SIM карти «Київстар», в яких є стандарт 4G. Для коректної роботи GSM контролера радимо використовувати SIM карти «Vodafone», «Life-cell» (без обмежень) або «Київстар» без 4G.

Документи для завантаження


Загальні
Індикація світлова
Інтерфейс USB
Кількість користувачів 4000
Колір чорний
Корпус ABS пластик
Повна назва GSM Контролер RC-4000
Релейні виходи 1
Робоча частота 900/1800 МГц
Общие
Напруга живлення від 9 В до 30 В

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.