Epoxy-заготовка Т5577 з Вашим логотипом 26*42мм

В наявності
0
Код товару: 780
Артикул: 780
39.90грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Epoxy-заготовка Т5577 з Вашим логотипом 26*42ммЗамовлення від 500 штEpoxy-заготовка Т5577 Логотип мінікарта являється привабливим епоксидним брелком для ідентифікації в системах СКД та домофонних системах. Являє собою пл... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Epoxy-заготовка Т5577 з Вашим логотипом 26*42мм Робоча частота 125 KHz Відстань зчитування до 10 см Клас захисту IP 67 Розмір пам’яті 363 bit Тип чипу Atmel T5577
Всі характеристики


Epoxy-заготовка Т5577 з Вашим логотипом 26*42мм
Замовлення від 500 шт


Epoxy-заготовка Т5577 Логотип мінікарта являється привабливим епоксидним брелком для ідентифікації в системах СКД та домофонних системах. Являє собою плоску мінікарту, прямокутної форми, виготовлену із ПВХ пластику, в яку поміщено чип T5577 з антеною. На поверхню карти нанесено зображення чи логотип організації, і яке зверху покрите шаром епоксидної смоли. Це все в сукупності перетворює звичний ідентифікатор доступу – на привабливий брелок. Таким чином, у вас є можливість виділити своїх працівників, надавши їм ідентифікатори доступу з однаковим логотипом вашої організації (також ви можете зробити декілька груп з однаковими логотипами – для розділення ідентифікаторів між підрозділами).

Також завдяки друку вашого логотипа чи зображення на заготовці, можна зробити однакові абонементи у різноманітні заклади (бібліотеки, спортзали, дитячі кімнати тощо), і тим самим зробити невелику рекламу вашого закладу. За допомогою Epoxy-заготовки Т5577 Логотип мінікарта також можна виділити жильців будинку. Ця пропозиція актуальна для голів ОСББ.


Стосовно технічного боку

Це заготовка, для копіювання унікального ідентифікаційного номера карт та брелоків, стандарту Em-Marine, HID ProxII, Motorola (Indala), у яких робоча частота складає 125 KHz. Пам’ять чипа даної заготовки ділиться на 11 секторів по 33 bit (1 bit закритий) і відповідно складає 363 bit, із яких 7*33 bit складає енергонезалежна пам’ять EEPROM. Тому Epoxy-заготовка Т5577 Логотип мінікарта служить для багаторазового перезапису. Є можливість фіналізації.


Застосування
Застосовувати дану заготовку можна всюди, де є відповідне обладнання. Це можуть бути різноманітні системи контролю доступу, наприклад: офіс фірми, малі та великі підприємства, фабрики та заводи, бібліотеки, ігрові кімнати, спорт-зали, тощо. А також Epoxy-заготовка Т5577 Логотип мінікарта широко використовується у буденних для нас, домофонних системах наших під’їздів. Адже замість звичайних «сірих» ідентифікаторів – ви можете використовувати красивий «ключик» доступу. Підходить для домофонних систем Vizit, Cyfral, Metakom, КС та ін.


Роботи із заготовкою
Роботи з Epoxy-заготовка Т5577 Логотип мінікарта можна проводити за допомогою різноманітних програматорів, а саме TM Prog, TMD-3RFID, TMD-4, TMD-5, TMD-5S, RFD-1, Keymaster 3RF, Keymaster 4RF, Proxy Key T5, KeyCopy 3, KeyCopy 4 та ін. Вище згадане обладнання ви можете замовити у нас та отримати професійну консультацію щодо особливостей роботи із програматорами, у наших менеджерів.


Загальні вимоги для друку

Розмір зображення у файлі повинен відповідати реальному друкованому розміру картки.

Штрихові (векторні) елементи макету надаються у векторних форматах AI, EPS, CDR.

Растрові (піксельні) елементи макету надаються у форматі TIFF (режим CMYK, без LZW-стиснення, без шарів, каналів і шляхів) з роздільною здатністю не менш 300 dpi при масштабі 1:1 (в реальному друкованому розмірі).

Растрові зображення не рекомендується «вбудовувати» у векторні файли (особливо якщо ці зображення багаторазово повторюються); їх краще надсилати окремо і прив'язувати (прилінковувати) до векторного файлу.

Всі шрифти повинні бути переведені в криві! Для персоналізації або коригування текстів шрифти надаються окремо у вигляді файлів *. ttf, *. оtf.


Обов'язково надавати прев'ю макету у вигляді JPG-файлу або PDF-файлу.

Adobe Illustrator до CC версії (формати *. аi, *. еps)

- Adobe Photoshop до CC версії (формати *. рsd, *. tif)

- Corel DRAW до X6 версії (формат *. cdr)


Розміри макету:


47 мм х 30 мм - розмір зображення з запасом фону 2,5 - 2 мм під обріз (кути прямі!).

42 мм х 26 мм - остаточний розмір картки після обрізки (скруглення кутів 1,17 мм).

38 мм х 22 мм - в цій площі (не ближче 3,5 - 3 мм від краю картки) розташовуються 

Всі елементи макета (тексти, логотипи, картинки), які не повинні бути обрізані.Технічні характеристики
 • Тип чипа: Atmel T5577;
 • Робоча частота: 125 KHz;
 • Розмір пам’яті: 363 bit;
 • Тип пам’яті: RW, багаторазовий перезапис;
 • Можливість фіналізації: так;
 • Сумісність: ISO/IEC 11784/785;
 • Відстань зчитування: до 10 см (залежить від геометрії антени зчитувача);
 • Тип ідентифікатора: електронний радіочастотний ідентифікатор доступу;
 • Режим роботи: безконтактний;
 • Форм-фактор: прямокутний;
 • Матеріал: ПВХ пластик під шаром епоксидної смоли;
 • Колір: різнокольоровий, нанесене зображення у вигляді бажаного вами логотипу чи зображення;
 • Мінімальне замовлення: від 500 шт.;
 • Клас захисту: IP 67;
 • Температура експлуатації: -40°C – 75°C;
 • Розміри: 26 * 42 * 5 мм;
 • Вага: 6,2 г;
 • Комплектація: комплектується металевими кільцями, ?20 мм і ?8 мм, для зручної фіксації до в’язки ключів;
 • Призначення: для копіювання унікальних ідентифікаційних номерів радіочастотних ідентифікаторів, з робочою частотою 125 KHz, стандарту Em-Marine, HID PoxII, Motorola (Indala);
 • Застосування: для різноманітних СКД та домофонних систем Cyfral, Vizit, Metakom, КС та ін.
Мінімальне замовлення від 500 штук при терміні виконання – 1 місяць. За додатковою інформацією про особливості Epoxy-заготовка Т5577  звертайтесь до наших менеджерів. При замовленні обов’язково в коментарях вкажіть кількість заготовок (мінімально 500 штук) та зв’яжіться з нашим менеджером, щоб оформити замовлення та відправити йому бажане зображення.

Загальні
Повна назва Epoxy-заготовка Т5577 з Вашим логотипом 26*42мм
Робоча частота 125 KHz
Общие
Відстань зчитування до 10 см
Клас захисту IP 67
Розмір пам’яті 363 bit
Тип чипу Atmel T5577

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.