Epoxy-заготовка Т5577 Футбольний М`яч

В наявності
0
Код товару: 483
Артикул: 483
17.75грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
ЗАГАЛЬНИЙ ОПИСEpoxy-заготовка Т5577 Football являється привабливим епоксидним брелком для ідентифікації в системах СКД та домофонних системах. Являє собою круглу плоску міні-карту, виготовлену із ПВХ пластику, в яку помі... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Epoxy-заготовка Т5577 Футбольний М`яч
Всі характеристики
ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС
Epoxy-заготовка Т5577 Football являється привабливим епоксидним брелком для ідентифікації в системах СКД та домофонних системах. Являє собою круглу плоску міні-карту, виготовлену із ПВХ пластику, в яку поміщено чип T5577 з антеною. На поверхню карти нанесено зображення, у вигляді футбольного м’яча, і яке зверху покрите шаром епоксидної смоли. Це все в сукупності перетворює звичний ідентифікатор доступу – на привабливий брелок.
Стосовно технічного боку – це заготовка, для копіювання унікального ідентифікаційного номеру карт та брелків, стандарту Em-Marine, HID ProxII, Motorola (Indala), у яких робоча частота складає 125 KHz. Пам’ять чипу даної заготовки ділиться на 11 секторів по 33 bit (1 bit закритий) і відповідно складає 363 bit, із яких 7*33 bit складає енергонезалежна пам’ять EEPROM. Тому Epoxy-заготовка Т5577 Football служить для багаторазового перезапису. Є можливість фіналізації.

ЗАСТОСУВАННЯ
Застосовувати дану заготовку можна всюди, де є відповідне обладнання. Це можуть бути різноманітні системи контролю доступу, наприклад: офіс фірми, малі та великі підприємства, фабрики та заводи, бібліотеки, ігрові кімнати, спорт-зали, тощо. А також Epoxy-заготовка Т5577 Football широко використовується у буденних для нас, домофонних системах наших під’їздів. Адже замість звичайних «сірих» ідентифікаторів – ви можете використовувати красивий «ключик» доступу. Підходить для домофонних систем Vizit, Cyfral, Metakom та ін.

РОБОТИ ІЗ ЗАГОТОВКОЮ
Роботи з Epoxy-заготовка Т5577 Football можна проводити за допомогою різноманітних програматорів, а саме TM Prog, TMD-3RFID, TMD-4, TMD-5, TMD-5S, RFD-1, Keymaster 3RF, Keymaster 4RF, Proxy Key T5, KeyCopy 3, KeyCopy 4 та ін. Вище згадане обладнання ви можете замовити у нас та отримати професійну консультацію щодо особливостей роботи із програматорами, у наших менеджерів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип чипу: Amtel T5577;
Робоча частота: 125 KHz;
Розмір пам’яті: 363 bit;
Тип пам’яті: RW, багаторазовий перезапис;
Можливість фіналізації: так;
Сумісність: ISO/IEC 11784/785;
Відстань зчитування: до 10 см (залежить від геометрії антени зчитувача);
Тип ідентифікатора: електронний радіочастотний ідентифікатор доступу;
Режим роботи: безконтактний;
Форм-фактор: епоксидний брелок, круглий;
Матеріал: ПВХ пластик, в оболонці із епоксидної смоли;
Колір: різнокольоровий, нанесене зображення у вигляді футбольного м’яча;
Клас захисту: IP 67;
Температура експлуатації: -40°С – 75°С;
Розміри: Ø35 мм * 3 мм;
Вага: 6 г;
Комплектація: комплектується металевими кільцями, Ø20 мм і Ø8 мм, для зручної фіксації до в’язки ключів;
Призначення: для копіювання унікальних ідентифікаційних номерів радіочастотних ідентифікаторів, з робочою частотою 125 KHz, стандарту Em-Marine, HID PoxII, Motorola (Indala);
Застосування: для різноманітних СКД та домофонних систем Cyfral, Vizit, Metakom та ін.
За додатковою інформацією про особливості Epoxy-заготовка Т5577 Football, звертайтесь до наших менеджерів.
Загальні
Повна назва Epoxy-заготовка Т5577 Футбольний М`яч

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.