Epoxy-брелок з кодом TK4100 26*42мм

В наявності
0
Код товару: 10
Артикул: 10

Доступні варіанти

12.45грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Epoxy-брелок з кодом EM4100 Epoxy-брелок EM4100 New являється привабливим епоксидним брелком для ідентифікації в системах СКД та домофонних системах. Являє собою міні-карту, виготовлену із ПВХ пластику, в яку поміщено... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Epoxy-брелок з кодом TK4100 26*42мм Робоча частота 125 KHz Відстань зчитування до 10 см Клас захисту IP 67 Розмір пам’яті 64 bit Тип чипу EM4100
Всі характеристики


Epoxy-брелок з кодом EM4100


Epoxy-брелок EM4100 New являється привабливим епоксидним брелком для ідентифікації в системах СКД та домофонних системах. Являє собою міні-карту, виготовлену із ПВХ пластику, в яку поміщено чип EM4100 з антеною. На поверхню карти нанесено зображення, яке зверху покрите шаром епоксидної смоли. Це все в сукупності перетворює звичний ідентифікатор доступу – на привабливий брелок. 


You Tube


Робоча частота даного брелка складає 125 KHz і відноситься до низькочастотних ідентифікаторів (LF). Пам’ять чипу EM4100 складає 64 bit і не піддається змінам, тобто перезапису чи видаленню. Тип пам’яті у даному чипі – RO read only (тільки читання). Ідентифікаційний номер чипу складає 40 bit. Він є незмінним і записується у пам’ять на заводі, при виготовлені чипу. Даний чип підтримує кодування даних у трьох форматах: Manchester, Biphase та PSK. Живлення чипу брелка відноситься до пасивного і відбувається за рахунок зчитувача.


Застосування
Застосовувати Epoxy-брелок EM4100 New можна всюди, де є відповідне обладнання. Це можуть бути різноманітні системи контролю доступу, наприклад: офіс фірми, малі та великі підприємства, фабрики та заводи, бібліотеки, ігрові кімнати, спорт-зали, тощо. А також даний ідентифікатор RFID широко використовується у буденних для нас, домофонних системах наших під’їздів. Підходить для домофонних систем Vizit, Cyfral, Metakom, КС та ін. Щоб користуватись брелком EM4100, як ключем доступу, достатньо записати його унікальний ідентифікаційний номер (UID) у пам’ять контролера вашого обладнання. Також, за допомогою спеціального програмного забезпечення, можна створювати бази даних та різноманітні системи, наприклад системи контролю робочого часу, системи відвідуваності, системи контролю проходу, тощо. Також можна створювати різноманітні бази даних працівників, відвідувачів, жильців, тощо, надавши кожній людині її персональний Брелок з кодом EM4100. Система буде працювати у відповідності: унікальний ідентифікаційний номер UID брелка – персональні дані людини (ПІБ, посада, відділ, номер квартири, тощо).

Технічні параметри
 • Тип чипу: EM4100;
 • Розмір пам’яті: 64 bit;
 • Тип пам’яті: RO, тільки читання;
 • Відстань зчитування: до 10 см (залежить від геометрії антени зчитувача);
 • Тип ідентифікатора: електронний радіочастотний ідентифікатор доступу;
 • Режим роботи: безконтактний;
 • Форм-фактор: міні-карта у формі прямокутника;
 • Колір: різнокольоровий, нанесене зображення;
 • Клас захисту: IP 67;
 • Температура експлуатації: -40°С – 75°С;
 • Розміри: 26 * 42 * 2 мм;
 • Вага: 6,22 г;
 • Призначення: для внесення у пам’ять контролерів обладнання, у якого робоча частота 125 KHz;
 • Застосування: для різноманітних СКД та домофонних систем Cyfral, Vizit, Metakom, КС та ін.
 • Додатково: комплектується двома металевими кільцями ?8 мм та ?20 мм.
За додатковою інформацією про особливості Epoxy-брелок EM4100 New звертайтесь до наших менеджерів. При замовленні обов’язково в коментарях вкажіть номер та кількість бажаної заготовки або зв’яжіться з нашим менеджером, щоб оформити замовлення. 

Загальні
Повна назва Epoxy-брелок з кодом TK4100 26*42мм
Робоча частота 125 KHz
Общие
Відстань зчитування до 10 см
Клас захисту IP 67
Розмір пам’яті 64 bit
Тип чипу EM4100

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.