Електромоторний автономний замок із зчитувачем RFID

В наявності
0
Код товару: 1094
Артикул: 1094

Доступні варіанти

664.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Електромоторний автономний замок зі зчитувачем RFID Є найбільш бюджетним рішенням для побудови замкової системи в роздягальнях басейнів, фітнес-центрів, спа салонів, аквапарках, камерах зберігання в торгово-розважал... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Електромоторний автономний замок із зчитувачем RFID
Всі характеристики

Електромоторний автономний замок зі зчитувачем RFID 

Є найбільш бюджетним рішенням для побудови замкової системи в роздягальнях басейнів, фітнес-центрів, спа салонів, аквапарках, камерах зберігання в торгово-розважальних центрах. За замовленням замок комплектується RFID модулем для роботи з ключами Em-Marin, або Mifare. Золотий (Mifare), Срібний (Em-Marin).

Підтримуються такі режими роботи:

1. Вільний вибір шафки. Користувач може підійти до будь-якої відкритої шафки і зайняти її. В цьому випадку для закриття замка необхідно піднести браслет до замку та закрити шафку. Після цього замок запам'ятовує номер браслета у своїй пам'яті, і відкрити цю шафку можна буде лише за допомогою браслета, який її закрив. Після відкриття шафки номер карти стирається з пам'яті замка і замок чекає нового ключа для роботи.

2. Фіксований вибір шафки. Для роботи замкової системи потрібне попереднє програмування ключів у пам'ять замку. У цьому випадку відкрити шафку зможе тільки той ключ, який знаходиться у пам'яті замка. Для зручності користування даним режимом на безконтактний ключ, як правило, наноситися номер шафки, або може використовуватися інфо термінал для перевірки номера зайнятої шафи.3. Подвійний доступ. Для відкриття замку необхідно пред'явити карти двох різних користувачів.

4. Комп'ютерний облік. Меблева замкова система базується на замках із Mifare модулем. На робоче місце оператора встановлюється програмне забезпечення з підключеним по USB програматором для видачі електронних ключів. У цьому випадку ведеться комп'ютерний контроль та облік виданих ключів та зайнятих шафок. Збирається вся статистика користування системою у комп'ютерній базі даних. Існує можливість видати ключ, обмежений за часом використання.


Запис карт
 
Запис майстер карти. Перша карта після підключення замка буде універсальною картою з її допомогою можна записати карти користувачам.
Запис карт користувачів. Прикладаємо універсальну карту індикатор на замку почне блимати протягом 10 с. у цей час можна додавати карти користувачів
Видалення усіх карт. Прикладаємо майстер карту, та утримуємо її 5с індикатор на замку повинен блимнути 5 раз усі карти будуть видалені.
Видалення майстер карти. На зворотньому торці замка є отвір за допомогою голки нажимаєте індикатор почне блимати це означає що майстер карта видалена перша карта яку прикладете стане новою майстер картою


Технічні параметри

Робота з безконтактними картками/браслетами/брелоками: EM Marin (срібний), Mifare ID (золотий).
Метод виявлення карт - мікрохвильовий, інтервал детекції 0,25 с.
Час читання - менше ніж 0,4 с.
Живлення - 4-7 В DC, 4 пальчикових батарейки.
Статичне споживання струму-20мА.
Споживання струму-200мА.
Аварійне сповіщення при низькому заряді батарей менше ніж 4,8 В, при цьому замок можна відкрити ще близько 200 разів.
Цикл роботи замку на одному комплекті батарей – понад 15 000 разів.
Розміри 85*55*20 mm
Вага 270 г 

Загальні
Повна назва Електромоторний автономний замок із зчитувачем RFID

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Рекомендовані товари