Доводчик дверний King NSK-633

В наявності
0
Код товару: 266
Артикул: 266
900.90грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Дотягувач KING NSK-633 (630) має міжнародні сертифікати якості, відрізняється високою якістю виробництва, надійністю в експлуатації, витримує високу інтенсивність навантажень, а також стійкий до сезонних змін температури... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Доводчик дверний King NSK-633
Всі характеристики
Дотягувач KING NSK-633 (630) має міжнародні сертифікати якості, відрізняється високою якістю виробництва, надійністю в експлуатації, витримує високу інтенсивність навантажень, а також стійкий до сезонних змін температури. Внутрішній дверний дотягувач KING NSK-633 (630). Дотягувач служить для примусового закривання дверей і забезпечує надійну роботу електрозамків. Дотягувач використовує гідравлічне демпфування для досягнення плавності ходу. Швидкість ходу регулюється. Покликаний забезпечити надійну роботу замка.

KING NSK-633 (630):

-Плавне закривання дверей; -два клапана, що регулюють швидкість закривання дверей; -кут відкривання дверей до 180 °; -нізкотемпературное масло: до -45 ° С; -різні зусилля закривання дверей; -термічне обробка внутрішніх деталей, що забезпечує великий термін експлуатації; -маса двері, кг - до 65.

Загальні
Повна назва Доводчик дверний King NSK-633

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.