Датчик руху Crow SWAN PGB комбінований

В наявності
0
Код товару: 825
Артикул: 825
975.25грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Датчик руху Crow SWAN PGB комбінований Crow SWAN PGB поєднує в собі функціонал відразу двох охоронних пристроїв: датчика руху і датчика розбиття скла. Датчик руху являє собою счетверенний PIR-сенсор, який одержує інф... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Датчик руху Crow SWAN PGB комбінований
Всі характеристики


Датчик руху Crow SWAN PGB комбінований


Crow SWAN PGB поєднує в собі функціонал відразу двох охоронних пристроїв: датчика руху і датчика розбиття скла. Датчик руху являє собою счетверенний PIR-сенсор, який одержує інформацію про ІЧ-обстановку в спостережуваній області. Дальність виявлення і форма діаграми спрямованості датчика визначається формою використовуваної лінзи (лінзи Френеля), котра фокусує прийняте випромінювання на сенсор.

У комплект поставки входить лінза з діаграмою спрямованості 90 °, що забезпечує виявлення порушника на дальності до 18 метрів. При необхідності її можна замінити на ширококутну лінзу (105 °), або на лінзу з діаграмою спрямованості типу «штора». Крім того, змінювати форму зони детекції можна за допомогою спеціальних накладок на лінзу, що перекривають певні ділянки. Аналіз і обробка отриманої від PIR-датчиків інформації здійснюється на макропроцесорному рівні за технологією ACIS, істотно знижує ймовірність помилкових спрацьовувань. Друга складова датчика Crow SWAN PGB - датчик розбиття скла. Як і в окремих датчиків розбиття скла робота датчика заснована на принципі звукової детекції та двоканального фазочастотного поділу. Для успішного спрацьовування датчика необхідно, щоб він спочатку вловив звук удару на низькій частоті та після цього - звук руйнування скла. При надходженні тільки одного з цих сигналів датчик їх фіксує, але не передає тривогу на централь. Налаштування чутливості здійснюється незалежно для кожного каналу.


Технічні параметри

  • Зчетверенний PIR-сенсор датчика руху;
  • Фазочастотний аналіз розбиття скла;
  • Термокомпенсація;
  • Висота монтажу - 1,8 ... 2,4 м;
  • Відстань до охоронюваних вікон - до 4,5 м;
  • Мтан тривожного виходу і тампера - НЗ;
  • Напруга живлення - 12В;
  • Струм споживання: режим очікування 14 мА, режим тривоги 22 мА;
  • Габарити 137*70*53;
  • Вага 121г;

Загальні
Повна назва Датчик руху Crow SWAN PGB комбінований

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.