БУЗ з виводами

В наявності
0
Код товару: 1068
Артикул: 1068
156.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
БУЗ з виводами Часто буває так, що коли використовується електромеханічний замок, він не відкривається. Це відбувається через низький потенціал електричного струму, який надходить до замка. Нестача напруги може бути зум... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва БУЗ з виводами
Всі характеристики


БУЗ з виводами


Часто буває так, що коли використовується електромеханічний замок, він не відкривається. Це відбувається через низький потенціал електричного струму, який надходить до замка. Нестача напруги може бути зумовлена непідходящим блоком живлення, великою відстанню від джерела живлення до замка, неякісним металом, із якого виготовлений кабель, недостатнім січенням кабелю. Для того, щоб уникнути таких неприємностей і був створений БУЗ – блок управління замком. Являє собою спеціальний конденсатор, і при натисканні кнопки розблокування або сигналу із контролера, накопичує та видає електричний імпульс до 20 V. БУЗ із виводами використовується для нормально-закритих типів електричних замків, тобто які розблоковуються при подачі живлення. Це переважно електромеханічні замки, електромеханічні защіпки та різноманітні міні електричні замки. Дизайн та розміри даного БУЗ дозволяють помістити його у безпосередньо у корпус електромеханічного замка, дверне полотно чи дверну раму. Внутрішні елементи захищені від потрапляння вологи, тому даний пристрій можна використовувати як всередині, так і зовні приміщень. Підключення БУЗ із виводами відбувається за допомогою комутації трьох проводів, які виведені із нього.


Схеми підключення
 Ми рекомендуємо використовувати для кожного електричного замка власний блок живлення. Але якщо виникла така ситуація, що нікуди помістити блок живлення, то для коректної роботи електричного замка, необхідно застосувати БУЗ у схемі підключення відеодомофон – панель виклику – електричний замок. Переконайтесь, що живлення, яке подається із відеодомофону до панелі виклику є постійним та входить у діапазон від 8 до 15 VDC. В розрив загального проводу GND (мінус) підключіть чорний провід БУЗ, а в розрив проводу VDC (плюс) – червоний. До контакту «+» електричного замка підключіть жовтий провід БУЗ.

 Коли відстань від блоку живлення до електричного замка є великою, коли попередньо був встановлений неякісний кабель або з недостатнім січенням, у систему підключення елементів СКД використовуйте БУЗ. Переконайтесь, що напруга зовнішнього блоку живлення складає від 8 до 15 VDC. Чорний та червоний провід БУЗ підключіть до контактів GND та VDC відповідно блоку живлення. Жовтий провід – до контакту «+» електричного замка.

Технічні характеристики


  • Тип пристрою: блок управління електричними замками;
  • Використання: для нормально-закритих типів електричних замків;
  • Підключення: за допомогою виведених проводів;
  • Вхідна напруга: 8 – 15 VDC, 50 mA;
  • Вихідна напруга: 20 VDC;
  • Розміри: ?13 * 40 мм;
  • Вага: 8 г.

Загальні
Повна назва БУЗ з виводами

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.