БУЗ з клемною колодкою

В наявності
0
Код товару: 161
Артикул: 161
210.00грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
БУЗ з клемною колодкою Часто буває так, що коли використовується електромеханічний замок, він не відкривається. Це відбувається через низький потенціал електричного струму, який надходить до замка. Нестача напруги може ... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва БУЗ з клемною колодкою
Всі характеристики


БУЗ з клемною колодкою


Часто буває так, що коли використовується електромеханічний замок, він не відкривається. Це відбувається через низький потенціал електричного струму, який надходить до замка. Нестача напруги може бути зумовлена непідходящим блоком живлення, великою відстанню від джерела живлення до замка, неякісним металом, із якого виготовлений кабель, недостатнім січенням кабелю. Для того, щоб уникнути таких неприємностей і був створений БУЗ – блок управління замком. Являє собою спеціальний конденсатор, і при натисканні кнопки розблокування або сигналу із контролера, накопичує та видає електричний імпульс до 20 V. БУЗ із клемною колодкою використовується для нормально-закритих типів електричних замків, тобто які розблоковуються при подачі живлення. Це переважно електромеханічні замки, електромеханічні защіпки та різноманітні міні електричні замки.


Дизайн та розміри даного БУЗ дозволяють помістити його у безпосередньо у корпус електромеханічного замка, дверне полотно чи дверну раму. Не рекомендується застосовувати даний пристрій у місцях, незахищених від потрапляння вологи. Підключення БУЗ із виводами відбувається за допомогою гвинтів на клемній колодці, яка вбудована у даному пристрої.


Схеми підключення

 Ми рекомендуємо використовувати для кожного електричного замка власний блок живлення. Але якщо виникла така ситуація, що нікуди помістити блок живлення, то для коректної роботи електричного замка, необхідно застосувати БУЗ у схемі підключення відеодомофон – панель виклику – електричний замок. Переконайтесь, що живлення, яке подається із відеодомофону до панелі виклику є постійним та входить у діапазон від 8 до 15 VDC. В розрив загального проводу GND (мінус) підключіть контакт «Общ.» або «-12В» БУЗ, а в розрив проводу VDC (плюс) – «+12В». До контакту COM реле управління електричними замками (переважно вбудоване в панелі виклику, інколи у самому відеодомофоні) підключіть контакт без маркування.


 Коли відстань від блоку живлення до електричного замка є великою, коли попередньо був встановлений неякісний кабель або з недостатнім січенням, у систему підключення елементів СКД використовуйте БУЗ. Переконайтесь, що напруга зовнішнього блоку живлення складає від 8 до 15 VDC. Контакти «Общ.» та «+12В» БУЗ підключіть до контактів блоку живлення GND та VDC відповідно. Контакт без маркування БУЗ з’єднайте із контактом COM реле управління електричними замками, яке вбудоване у управляючому пристрої (контролері).

Технічні характеристики


  • Тип пристрою: блок управління електричними замками;
  • Використання: для нормально-закритих типів електричних замків;
  • Підключення: за допомогою клемної колодки;
  • Вхідна напруга: 8 – 15 VDC, 50 mA;
  • Вихідна напруга: 20 VDC;
  • Розміри: 40 * 16 * 12 мм;
  • Вага: 8 г.

Загальні
Повна назва БУЗ з клемною колодкою

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.
Рекомендовані товари