Брелок-заготовка MF-3

Топ
В наявності
0
Код товару: 1687
Артикул: 1687

Доступні варіанти

60.75грн
 
Безкоштовна доставка
при повній передплаті
вiд 2000 грн
Скорочений опис
Брелок-заготовка MF-3 Використовується для обходу фільтра зчитувачів Iron Logic.Копіює формат Mifare Classic. Робоча частота 13,56 МГц Є альтернативним варіантом для заготовок Zero і MF OTP, оскільки їх вже навчилися ... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Брелок-заготовка MF-3 Робоча частота 13,56 MHz Відстань зчитування до 10 см Клас захисту IP 67 Тип чипу Mifare
Всі характеристики

Брелок-заготовка MF-3


Використовується для обходу фільтра зчитувачів Iron Logic.

Копіює формат Mifare Classic. Робоча частота 13,56 МГц Є альтернативним варіантом для заготовок Zero і MF OTP, оскільки їх вже навчилися фільтрувати. Після запису заготовка стає повним аналогом Mifare Classic 1k. Одноразовий запис UID.

Зверніть увагу, що нові фільтри, які вміють фільтрувати брелок-заготовку MF OTP не пропускають копії зроблені шляхом занесення UID клієнтської мітки в блок 1. Це означає, що у Вас тепер не вийде спочатку обійти всі під'їзди з дублікатор SMKEY, а потім робити копії не виходячи з приміщення. Такі копії більше працювати не будуть. Тепер потрібно виготовити повну копію через функцію "Копія на заготовку" або записати повний дамп, збережений після виготовлення біля під'їзду.

Повний дамп Ви можете отримати шляхом використання функції "Пошук криптоключа" в TMD-5S і SMKEY або читанням оригіналу через ACR122U. Заготовка MF-3 записується дублікаторами SMKey, TMD-5S і ACR122U з використанням програми NFC Maker. Робота з іншими дублікаторами або додатками гарантії запису не дає.

Загальні
Повна назва Брелок-заготовка MF-3
Робоча частота 13,56 MHz
Общие
Відстань зчитування до 10 см
Клас захисту IP 67
Тип чипу Mifare

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.