Браслет-заготовка №1 T5577 Ø45мм силіконовий

В наявності
0
Код товару: 1554
Артикул: 1554

Доступні варіанти

35.49грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
ЗАГАЛЬНИЙ ОПИСБраслет-заготовка T5577 №1 Ø45 мм силіконовий являється ідентифікатором доступу в системах СКД та домофонних системах. Являє собою симпатичний силіконовий браслет, різних кольорів та діаметром 55 мм, в який... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Браслет-заготовка №1 T5577 Ø45мм силіконовий
Всі характеристики
ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС
Браслет-заготовка T5577 №1 Ø45 мм силіконовий являється ідентифікатором доступу в системах СКД та домофонних системах. Являє собою симпатичний силіконовий браслет, різних кольорів та діаметром 55 мм, в який поміщено чип T5577 з антеною. Такий браслет не ламається, не боїться води і чудово лягає на руці, тим самим не створюючи перешкоди вашим рухам. Він стає невідчутним на руці, тому не створює своєму власнику дискомфорту при його експлуатації. Браслет-заготовка T5577 виготовлений із екологічно чистих матеріалів, тому не викликає ніяких алергічних реакцій.
Стосовно технічного боку – це заготовка, для копіювання унікального ідентифікаційного номеру карт та брелків, стандарту Em-Marine, HID ProxII, Motorola (Indala), у яких робоча частота складає 125 KHz. Пам’ять чипу даної заготовки ділиться на 11 секторів по 33 bit (1 bit закритий) і відповідно складає 363 bit, із яких 7*33 bit складає енергонезалежна пам’ять EEPROM. Тому Браслет-заготовка T5577 №1 Ø55 мм силіконовий служить для багаторазового перезапису. Є можливість фіналізації.

ЗАСТОСУВАННЯ
Тепер не потрібно переживати, що ви загубите свій ключ, адже він завжди буде знаходитись у вас на руці. Впровадження проходу «по-браслетах» буде чудовим рішенням для адміністрації спортивних клубів, дитячих ігрових кімнат, кімнат розваг, тощо. Також даний Браслет-заготовка T5577 №1 Ø55 мм силіконовий може бути як абонемент на ігри вашої улюбленої футбольної команди, білетом на концерт, пропуском на різні семінари, закриті зустрічі та й просто, як ідентифікатор на прохідних заводів, фабрик, підприємств та ін. Такий браслет не боїться води та легких механічних навантажень, тому його можна використовувати як персональний ключик та пропуск у різноманітних аквапарках, басейнах, тощо. Якщо ви власник готелю чи хостелу, чи просто приватного будинку чи квартири, що здається подобово, то у вас є можливість роздати такі ідентифікатори доступу своїм постояльцям, не переживаючи, що вони їх загублять.
А також Браслет-заготовка T5577 №1 Ø55 мм силіконовий широко використовується у буденних для нас, домофонних системах наших під’їздів. Всі ми знаємо, що наші діти люблять губити ключі. Тепер, завдяки таким браслетам, ви і ваші діти завжди зможуть потрапити до свого під’їзду чи квартири, якщо в ній встановлене таке обладнання. Завдяки багатій кольоровій гамі, у нас знайдуться браслети на будь-який смак. Підходить для домофонних систем Vizit, Cyfral, Metakom та ін.

РОБОТИ ІЗ ЗАГОТОВКОЮ
Роботи з Браслет-заготовка T5577 №1 Ø55 мм можна проводити за допомогою різноманітних програматорів, а саме TM Prog, TMD-3RFID, TMD-4, TMD-5, TMD-5S, RFD-1, Keymaster 3RF, Keymaster 4RF, Proxy Key T5, KeyCopy 3, KeyCopy 4 та ін. Вище згадане обладнання ви можете замовити у нас та отримати професійну консультацію щодо особливостей роботи із програматорами, у наших менеджерів.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Тип чипу: Amtel T5577;
Робоча частота: 125 KHz;
Розмір пам’яті: 363 bit;
Тип пам’яті: RW, багаторазовий перезапис;
Можливість фіна
Загальні
Повна назва Браслет-заготовка №1 T5577 Ø45мм силіконовий

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.