Біометричний термінал PK-F20

В наявності
0
Код товару: 892
Артикул: 892
1911.00грн
Знайшли дешевше?
Скорочений опис
Опис Біометричний термінал  PK-F20 – це система контролю та управління доступом з комбінованою ідентифікацією. Пристрій обладнаний 2,4” кольоровим дисплеєм та має стильний зовнішній вигляд. Цифрова клавіатури служи... Читати далі...
Загальні характеристики
Повна назва Біометричний термінал PK-F20
Всі характеристики

Опис
Біометричний термінал  PK-F20 – це система контролю та управління доступом з комбінованою ідентифікацією. Пристрій обладнаний 2,4” кольоровим дисплеєм та має стильний зовнішній вигляд. Цифрова клавіатури служить для легкого вводу інформації та налаштувань. Великий об’єм пам’яті для запису та зберігання інформації, яку можна використовувати як в автономному режимі,  так і в мережевому. Також інформацію із терміналу можна скопіювати на USB флеш-диск через вбудований USB інтерфейс. Пристрій працює під програмою, розробленою га основі програмного забезпечення для контролю доступу ARM9.mating, яке може забезпечувати багатофункціональне та персональне відвідування та контроль доступу, створення реальної платформи інтелектуального доступу.


Особливості та переваги

Стильний зовнішній вигляд
Цифрова клавіатура зручна для вводу та використання. Корпус виконаний із міцного ABS пластика. Для зручності використання у пристрої реалізовано світлові, графічні та голосові підказки.

2.4” TFT LCD.
TFT LCD кольоровий дисплей, діагоналлю 2.4 дюйми. Красиве, зрозуміле, графічне меню, яким легко та просто користуватись.

Ємкісна пам’ять
У пам’яті терміналу можна зберегти до 3000 записів із відбитками пальця користувачів  та до 3000 записів із персональними ідентифікаційними картами користувачів .     

Світлова індикація
інформує вас про виконання операцій при програмуванні та налаштуванні пристрою, а також допоможе зорієнтуватись в темну пору доби або при частковому або взагалі відсутньому освітленні.

Цифрова клавіатура
Стандартна цифрова клавіатура 4 * 4. Необхідна для здійснення програмування та налаштувань контролера. Також на панелі є кнопка виклику, яка реалізує простий дверний дзвінок. Ви можете керувати меню завдяки кнопкам: Menu – вхід у графічне меню пристрою; OK –кнопка підтвердження вибору; ? та ? - для навігацію в меню; ESC – кнопка виходу.

Мережева синхронізація
Операції на пристрої можна виконувати за допомогою вбудованої цифрової клавіатури, але також операції, маніпуляції та налаштування можна здійснювати за допомогою програмного забезпечення на персональному комп’ютері і потім завантажити дані у систему терміналу через TCP/IP з’єднання.  

Вбудований USB інтерфейс
Пристрій підтримує USB-зв'язок та U-диск для завантаження.

Кнопка дверного дзвінка
Завдяки цій опції, ви можете реалізувати, привичний нам, звичайний дверний дзвінок. Можливе під’єднання до будь-яких типів дверних дзвінків, які працюють від живлення 12 DCV або 220 V через блок живлення.

Режим тривоги
Пристрій автоматично переходить у режим тривоги і видає тривожний звуковий сигнал. Перехід у режим тривоги відбувається у таких випадках: коли відбулось несанкціоноване відкриття корпусу пристрою (вбудований тампер); коли відбулось розімкнення контактів магнітно-контактного датчика стану дверей (геркону) – тобто відбулось силове несанкціоноване відкриття дверей чи воріт, де встановлений даний датчик.

Мультифункціональний пристрій
Завдяки своїй багатофункціональності термінал може працювати з такими елементами: зовнішня сирена – спрацьовує, коли термінал переходить в режим тривоги; магнітно-контактний датчик стану дверей – сигналізує про несанкціоноване силове відкриття дверей чи воріт; дверний дзвінок – для сповіщення візиту гостя чи сторонньої особи; можливість під’єднання зовнішнього зчитувача по інтерфейсу Weigand 26/34; кнопка виходу – для реалізації безперешкодного виходу з приміщення; електромагнітний, електроригельний та електромеханічний замки, а також електромеханічна защібка; інтерфейс RJ-45 для під’єднання до мережі чи до персонального комп’ютера для здійснення налаштувань та обміну даними.  


Технічні характеристики
 • Тип пристрою: біометричний термінал PK-F20 із комбінованою ідентифікацією;
 • Тип роботи: автономний, мережевий;
 • Методи ідентифікації: відбиток пальця, персональна радіочастотна карта, персональний пароль, відбиток пальця + персональна радіочастотна карта + персональний пароль;
 • Датчик відбитку пальця: субмініатюрний сканер відбитку пальця;
 • Метод активації відбитку пальця: оптичне зондування;
 • Область сканування відбитку пальця: 17 * 19 мм;
 • Ємність для відбитків пальців: 3000 записів;
 • Тип безконтактного зчитувача: Em-Marine 125 KHz;
 • Тип радіочастотних ідентифікаторів: карта, браслет або брелок, типу Em-Marine, Motorola, HID, Indala із частотою 125 KHz;
 • Дистанція зчитування: ? 80 мм;
 • Ємність для ідентифікаторів користувачів: 3000 записів;
 • Час ідентифікації: ? 1 секунди;
 • Інтерфейс зв’язку: USB флеш-диск, USB, RS485 і TCP / IP, RJ-45;
 • Додатково: світлові, графічні та голосові підказки.
 • Управління електричними замками: вихід реле (NO, COM, NC) для елктромагнітного, електроригельного та електромеханічного замків та електромеханічної защібки;
 • Додаткові виходи: виходи для підключення магнітно-контактного датчика стану дверей (геркон), кнопки виходу, дверного дзвінка;
 • Додатковий зчитувач: можливість підключення по інтерфейсу Weigand 26/34;
 • Сигнал тривоги: спрацьовує при несанкціонованому відкритті корпусу контролера (вбудований тампер) або при розриву контактів магнітно-контактного датчика стану дверей (силове несанкціоноване відкриття дверей);
 • Температура експлуатації: 0°С – 45°С;
 • Відносна вологість експлуатації: ? 90%;
 • Розміри: 140 * 105 * 35 мм;
 • Вага: 650 г;
 • Гарантія: 12 місяців.

Загальні
Повна назва Біометричний термінал PK-F20

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.