Бездротовий автономний датчик затоплення ATIS-700DW-T з підтримкою Tuya Smart

В наявності
0
Код товару: 115752
736.00грн
 
Безкоштовна
доставка вiд 1100 грн
Скорочений опис
Автономний бездротовий датчик затоплення ATIS-700DW-T для виявлення витоку води. Працює автономно із застосунком Tuya Smart (встановленим на смартфоні), без підключення до централі. Бренд: ATIS. При... Читати далі...
Загальні характеристики
Вес, г 39, брутто 75 Каналы связи Wi-Fi Комплектация датчик, 2 батарейки AAA, элементы крепления Напряжение питания / источник питания 3 В (2 батарейки AAA) Рабочая температура, °C -10 ~ +50 Размеры, мм датчик 72 x 24 x 19 мм и кабель 96 см, упаковка 62 x 83 x 25 Сеть Wi-Fi Тип детекции обнаружение протечки воды Тип установки внутренняя Тип устройства беспроводной датчик затопления
Всі характеристики


Автономний бездротовий датчик затоплення ATIS-700DW-T для виявлення витоку води. Працює автономно із застосунком Tuya Smart (встановленим на смартфоні), без підключення до централі.

Бренд: ATIS.

Принцип роботи

Датчик постійно знаходиться в режимі сну. Працюючи від двох батарей, він споживає мінімальну кількість енергії, опитуючи датчики витоку. Wi-fi модуль в цей час теж не живиться. Коли спрацьовує датчик затоплення, то прилад підключає Wi-Fi модуль, вмикає світлову індикацію і передає сигнал в хмару Tuya Smart. Також, якщо рівень заряду батареї падає нижче порогового, то датчик крім сигналу про затоплення передає сигнал про низький заряд батареї.

Де використовується датчик затоплення ATIS-700DW-T

Завдяки надійності і простому встановленню, з яким впорається навіть неспеціаліст, ATIS-700DW-T може використовуватися в будь-яких приміщеннях як житлового, так і виробничого призначення.

Особливості датчика затоплення ATIS-700DW-T

- Працює із застосунком Tuya Smart. Вимагає підключення до мережі WiFi 802.11b/g/n (тільки 2.4 ГГц). У разі виявлення струмопровідної рідини на контактах передає повідомлення про тривогу в мобільний застосунок.
- Може керувати іншими пристроями сімейства Tuya в своїй мережі. Наприклад, у разі виявлення протікання води може керувати електроприводом крана ATIS-TC34 або smart-розеткою ATIS-TS251. Для цього буде потрібно в мобільному застосунку створити сценарій: всього пара кліків, і будинок буде в безпеці.
- Сумісний з комплектами сигналізацій ATIS, які підтримують Tuya: Kit 130T, Kit 200T.
- Низьке енергоспоживання.
- Стабільна робота і висока чутливість сенсорів.

Технічні характеристики датчика затоплення ATIS-700DW-T

WiFi стандарт: 802.11b/g/n, дальність зв'язку до 50 м

Живлення від батарейок: 2*AAA 1.5 V

Споживання: ≤160mA

Розміри: датчик 72 x 24 x 19 мм і кабель 96 см

Місце встановлення датчика затоплення ATIS-700DW-T

Датчик встановлюється в місцях, де можливо виявити протікання – підвал, ванна кімната, складські приміщення. Досить покласти його на підлогу або в шафку.
Загальні
Вес, г 39, брутто 75
Каналы связи Wi-Fi
Комплектация датчик, 2 батарейки AAA, элементы крепления
Напряжение питания / источник питания 3 В (2 батарейки AAA)
Рабочая температура, °C -10 ~ +50
Размеры, мм датчик 72 x 24 x 19 мм и кабель 96 см, упаковка 62 x 83 x 25
Сеть Wi-Fi
Тип детекции обнаружение протечки воды
Тип установки внутренняя
Тип устройства беспроводной датчик затопления
Ток потребления, мА 160
Функциональные особенности поддержка Tuya Smart

Написати відгук

Будь ласка авторизуйтесь або створіть обліковий запис для того, щоб написати відгук.